En İyi 5 Android Akıllı Saat!

Akıllı saatler, kullanıcıların hayatlarına sağladığı kolaylıklar ile birlikte hızlı bir şekilde yaygınlaştı. Hem şık hem de kullanışlı olan bu akıllı saatler, telefon gibi de kullanılabiliyor. Tarafımızca belirlenmiş piyasadaki en iyi 5 Android akıllı saat hangileri olduğuna hep birlikte göz atalım.

En İyi 5 Android Akıllı Saat!

Fitbit Versa 2

Fitbit markasının son modellerinden olan Versa 2’nin şarjı, tüm özellikleri aktif bir halde iken 5 gün gidebiliyor.

Bu akıllı saat, güçlü bataryasının yanı sıra suyun altında da 50 metreye kadar dayanıklılık göstermekte. GPS’i bulunmaması ve basit bir tasarıma sahip olması, Versa 2’nin eksi yönleri arasında gösterilebilir.

Huawei Watch 2

Huawei’nin iddialı modellerinden biri olan Watch 2, AMOLED dokunmatik bir ekrana sahip. Çeşitli sensörlere sahip olan bu saat, stres seviyenizi de ölçme özelliğine sahip.

Üzerinde bulunan mini hoparlör sayesinde, müzik dinleme imkanı sunmakta. Watch 2 modelinin 8GB’lık hafızası sayesinde daha fazla veri saklayabilirsiniz.

Ticwatch Pro

Ticwatch Pro, kullanıcılar için çift katmanlı ekran teknolojisini geliştirdi. Bunun yanı sıra Ticwatch Pro’da akıllı saat özelliğini pasif hale getirirseniz 20 günlük bir kullanım süresine sahip oluyor.

Ticwatch Pro’nun en çok fark yaratan özelliği, şık tasarımı ve inovatif çift katmanlı ekranı. Sim desteği bulunmaması ve kısa pil ömrü ise bu akıllı saatin dezavantajlarından.

Samsung Galaxy Watch

2018’in sonlarına doğru piyasaya sürülen Samsung Galaxy Watch, günümüzde hala piyasadaki yerini korumakta. 4 güne kadar dayanan etkileyici bir pil ömrüne sahip.

Ürün sadece Samsung telefonlarda değil, iPhone gibi başka işletim sistemine sahip telefonlarda da kullanılabiliyor. Galaxy Watch modeli, kablosuz şarj edilebiliyor. Bu akıllı saatin 46 ve 42 mm boyutlarında iki farklı modeli bulunuyor.

Fossil Gen 5

Fossil Gen 5, tam 6 farklı kasa ve çeşitli kayış kombinasyonları ile satılmaktadır.

Gen 5 modeli, 8GB gibi büyük bir hafızaya ve temassız ödeme yapılabilen Google Pay özelliğine sahip. Bu dijital saat; jiroskop, kalp atış hızı sensörü, GPS, hoparlör gibi özellikler ile donatıldı. Kullanıcılar Fossil Gen 5’in yüksek fiyatını dezavantaj olarak görüyor.

Birbirinden farklı model ve markaya sahip akıllı saatleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler
Teknosa Sponsorlu İçerik

Teknosa Sponsorlu İçerik

Türkiye'nin teknoloji lideri Teknosa'nın Moblobi.com'daki köşesini takipte kalın. Teknoloji hızla değişirken; son gelişmelerden geri kalmayın....


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı