Bu Akıllı Bebek Arabasını Sizin Sürmenize Gerek Yok! - Moblobi.com
Yeni Teknolojiler

Bu Akıllı Bebek Arabasını Sizin Sürmenize Gerek Yok!


Teknolojiher bireyin farkı ihtiyaçlarına farklı çözümleri de beraberinde getiriyor. Şimdiki haberimiz ise çocuklu aileleri sevindirecek gibi görünüyor. Çünkü daha önceki haberlerimizde de paylaştığımız gibi bardakların, yastıkların, cüzdanların hatta gürültü ve sessizliğin bile akıllandığı günümüzde bebek arabalarının da akıllanması kaçınılmazdı değil mi? Şimdi bu akıllı bebek arabası neler yapıyor bir bakalım…

Artık bebek ürünlerinde de son teknolojikullanılıyor. Sporyaparken bebek arabası kullanamıyorum, bebeğimin sütü soğudu parktan erken dönmek zorundayım dertlerine son veren bir teknolojihayatımıza giriyor.

Smartbeadlı akıllı bebek arabası, klasik bebek arabalarından oldukça farklı. Çünkü kendini son teknolojiye entegre etmiş akıllı bir bebek arabası. Kendi sınırlarını zorlayarak bebeğinizin hem güvende olmasını, hem de huzurlu bir uyku çekmesini sağlıyor. Aynı zamanda sağladığı teknolojik imkanlar ile bebeğinizin mamasının soğumamasını sağlıyor.

Bu teknolojik puseti sporyaparken de telefonunuzla kontrol edebiliyorsunuz, sizden bağımsız olarak ama sizin yanınızda hareket etmesini sağlayabiliyorsunuz. Yani aslında görüntü siz koşarken bebeğiniz de yanınızda arabasıyla gezintiye gelmiş ve kendi arabasını sürüyor iması yaratıyor, diyebiliriz: Bebek arabasını dilerseniz kendiniz sürmeden mobil uygulaması aracılığı ile kontrol ederek kullanabiliyorsunuz, dilerseniz de klasik bir şekilde elinizle itebiliyorsunuz.

Peki Smartbeadı verilen bu akıllı bebek arabası nasıl çalışıyor, başka neler yapabiliyor ve özellikleri neler, şimdi de buna kısaca bir göz atalım.

Bu akıllı bebek arabası nasıl çalışıyor?

Smartbe bebek arabası merkezinde bulunan bir elektrik motoru tarafından çalışıyor. Bu elektrik motoru, şarjı 6 saat dayanabilen bir batarya ile destekleniyor. Sizi yürürken takip edecek olan bu bebek arabası, mobil uygulaması aracılığı ile kontrol edilebiliyor.

Bu bebek arabası başkası kullandığında alarm veriyor, işte anne babaları şaşırtan diğer özellikleri ve görmek isteyenler için videosu… Haberin devamında..

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN!

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı