Bu Akıllı Bebek Arabasını Sizin Sürmenize Gerek Yok!

Teknoloji her bireyin farkı ihtiyaçlarına farklı çözümleri de beraberinde getiriyor. Şimdiki haberimiz ise çocuklu aileleri sevindirecek gibi görünüyor. Çünkü daha önceki haberlerimizde de paylaştığımız gibi bardakların, yastıkların, cüzdanların hatta gürültü ve sessizliğin bile akıllandığı günümüzde bebek arabalarının da akıllanması kaçınılmazdı değil mi? Şimdi bu akıllı bebek arabası neler yapıyor bir bakalım…

Artık bebek ürünlerinde de son teknoloji kullanılıyor. Spor yaparken bebek arabası kullanamıyorum, bebeğimin sütü soğudu parktan erken dönmek zorundayım dertlerine son veren bir teknoloji hayatımıza giriyor.

Smartbe adlı akıllı bebek arabası, klasik bebek arabalarından oldukça farklı. Çünkü kendini son teknolojiye entegre etmiş akıllı bir bebek arabası. Kendi sınırlarını zorlayarak bebeğinizin hem güvende olmasını, hem de huzurlu bir uyku çekmesini sağlıyor. Aynı zamanda sağladığı teknolojik imkanlar ile bebeğinizin mamasının soğumamasını sağlıyor.

Bu teknolojik puseti spor yaparken de telefonunuzla kontrol edebiliyorsunuz, sizden bağımsız olarak ama sizin yanınızda hareket etmesini sağlayabiliyorsunuz. Yani aslında görüntü siz koşarken bebeğiniz de yanınızda arabasıyla gezintiye gelmiş ve kendi arabasını sürüyor iması yaratıyor, diyebiliriz: Bebek arabasını dilerseniz kendiniz sürmeden mobil uygulaması aracılığı ile kontrol ederek kullanabiliyorsunuz, dilerseniz de klasik bir şekilde elinizle itebiliyorsunuz.

Peki Smartbe adı verilen bu akıllı bebek arabası nasıl çalışıyor, başka neler yapabiliyor ve özellikleri neler, şimdi de buna kısaca bir göz atalım.

Bu akıllı bebek arabası nasıl çalışıyor?

Smartbe bebek arabası merkezinde bulunan bir elektrik motoru tarafından çalışıyor. Bu elektrik motoru, şarjı 6 saat dayanabilen bir batarya ile destekleniyor. Sizi yürürken takip edecek olan bu bebek arabası, mobil uygulaması aracılığı ile kontrol edilebiliyor.

Bu bebek arabası başkası kullandığında alarm veriyor, işte anne babaları şaşırtan diğer özellikleri ve görmek isteyenler için videosu… Haberin devamında..

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN!

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Merve Aktaş

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı