Twitter’da 2018 Yılında En Çok Neler Konuşuldu?

Sosyal mecralarda 2018 yılına damga vuranları açıklamaya devam ediyoruz. Sizinle daha önce Twitter ‘da spor ve teknoloji kategorilerinde 2018 yılında neler oldu. Daha önce paylaşmıştık. Bunun dışında Google’da 2018’de en çok neler arandı, Spotify’da en çok neler dinlendi, Youtube’da neler izlendi hepsini tek tek incelemiştik. Eğer hala okumayanlar varsa bu haberin sonundaki linklerden erişebilirler.

Şimdi de sıra 2018 yılında tüm dünyada Twitter ‘da en çok konuşulanlar neler oldu, bunlara bakmaya geldi. En çok hangi etiketler yani hashtagler konuşuldu, en çok ne retweet edildi, en çok hangi gün tweet atıldı, en çok hangi tweet beğenildi… İşte 2018 yılında Twitter ‘da en çok konuşulanlar

2018 yılı boyunca ne olduysa gündem Twitter‘a da aynen yansıdı. Yine bu mecradan pek çok şey öğrenildi, pek çok fikir paylaşıldı, kampanyalar başlatıldı. Aslında Twitter gündeminde olan bitenler bize 2018’in spor, siyaset, eğlence ve sohbet gündemini de göstermiş oldu.

2018 yılında en çok tweet hangi gün atıldı dersiniz? Hemen söyleyelim: 25 Şubat Pazar gününde yani kış olimpiyatlarının kapanış seremonisinde gerçekleşti.

Peki en fazla beğenilen tweet hangisi oldu, en çok hangi etiket konuşuldu, en çok etkileşime geçilen hesap hangisiydi, en çok retweet hangi tweete geldi? Peki ya 2018 yılında birçok paylaşımın içinde ne yer alıyordu dersiniz?

Hepsi haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Burcu Aydın

Burcu Aydın

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/burcu-aydin/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı