Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu? - Sayfa 2 / 2 - Moblobi.com


Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu?

Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu?

Sosyal medyada bugün gündemde yer alan konulardan bir diğeri de #KralTV etiketiyle yapıldı. Doğuş Grubu’ndaki küçülmeden dolayı kapatılan NTV Spor’un ardından Kral Tv’nin de kapatılacağı söylendi ve söylendiği dakika sosyal medya da olumlu ve olumsuz paylaşımlara neden oldu. Müzik severlerden daha çok paylaşım alan hashtag, müzisyenlerden de paylaşımlar aldı.

Ayrıca bugün sosyal medyada #NeverEnough etiketi de popüler konular arasındaydı. Bu etikette Fenerbahçe‘de 400.maçına çıkacak olan Obradovic ve akşamki Fenerbahçe Beko ve Real Madrid maçına yönelik paylaşımlar yapıldı. Tüm Fenerbahçe taraftarları ve sosyal medya kullanıcıları Obradovic ve Fenerbahçe‘ye yönelik yorum ve görüşlerini paylaştılar.

Sosyal medyada bugün konuşulanlar arasında Menbiç de vardı. Suriye ordusunun bayrak diktiği Menbiç sosyal medya da halk tarafından bir çok paylaşım yapılmasına neden oldu.

Her Cuma olduğu gibi ayrıca #Hayırlıcumalar etiketiyle de farklı farklı konularda paylaşımlar yapıldı. Sosyal medya kullanıcıları gün içerisinde yaptıkları şeyleri, düşüncelerini, yaşadıklarından paylaşmak istediklerini yine bu etiketle paylaştılar.

Sizler bugün sosyal medyada en çok neleri konuştunuz ya da neler duydunuz? Yorum kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz…


Merve Aktaş’ın köşesini Moblobi.com’da takipte kalın…

Merve Aktaş’ın köşesindeki tüm yazıları görmek için buraya tıklayın.

Moblobi.com yazarlarından Merve Aktaş’ı sosyal mecralardan da takip edebilirsiniz:
Twitter: MmerveAaktas
Instagram: merev12

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir