Gelecekte Kullanacağımız Sosyal Medya Ağları!

İnternet kullanıcı sayısı tüm dünyada hızla büyüyor. Geçtiğimiz günlerde sizinle bu konuda ülke bazında ayrıntılı bir haber de paylaşmıştık. Okumak isterseniz buraya tıklayarak bu haberimize de ulaşabilirsiniz. 2018 yılı itibariyle 4 milyar internet kullanıcısı bulunuyor. Bu rakam dünya nüfusunun yüzde 53’lük dilimini oluşturuyor. Dünya nüfusunun yüzde 68’I yani 5 milyarın üzerinde kullanıcı ise, bir ya da birden fazla mobil cihaza ve akıllı telefona sahip görünüyor. Hal böyle olunca tüm bu rakamlar bize sosyal medya ya ne kadar çok girildiğini de tahmin ettiriyor gibi değil mi? Durun siz yorulmayın hemen söyleyelim. 2018 yılı itibariyle sosyal medya kullanıcı sayısı 3.2 milyar olmuş durumda. Hatta bu rakam her geçen gün artıyor.

Bir çoğumuzun vaktimizin büyük bir çoğunu internette ve sosyal medya da geçirdiği ortada. Hepimiz birden faza sosyal medya ağında üyeyiz ve aktif olarak kullanıyoruz. Bunlara her geçen gün yenileri de ekleniyor. Peki gelecekte sizce hangileri kalıyor, hatta hangilerini daha çok kullanıyor olacağız dersiniz?

Me Consultancy kurucusu ve Dijital Dönüşüm Danışmanı Murat Erdör, gelecek 5 yıl içerisinde hayatlarımızda daha fazla yer tutacak, daha fazla vakit geçireceğimiz, yükselişte olan ve daha popüler olacak sosyal medya ağlarını açıkladı. İşte gelecekte kullanacağımız sosyal medya ağları:

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN:

1 2 3 4Sonraki sayfa
Etiketler
Burcu Aydın

Burcu Aydın

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/burcu-aydin/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı