Sosyal Medya Gündeminde Adile Naşit Var! - Sayfa 2 / 2 - Moblobi.comSosyal Medya Gündeminde Adile Naşit Var!

Sosyal Medya Gündeminde Adile Naşit Var!

Bugün sosyal medyada aktif olarak bulunan siyasetçiler, gazeteciler, yazarlar, sunucular, şarkıcılar, halk ve en başta onun yetiştirdiği ondan az da olsa bir şeyler öğrenmiş olan oyuncular onun için paylaşımda bulundular. Paylaşımların genelinde sevgi, saygı ve özlem hakimken detaylarına indiğimizde 31 yıl da geçse asla unutulmamış bir dev gördük karşımızda. Onu gerçekten de unutmayacağız! şeklinde paylaşımlar sosyal medyada oldukça yoğundu.

İlyas Salman gibi bir zamanlar filmlerinde beraber rol aldığı arkadaşları da sosyal medyadaki paylaşımları ile Adil Naşit‘i andılar. Televizyon kanalları ve dergiler de içeriklerinde Adile Naşit‘e yer verdiler. Vatandaşlarımız da sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarda Adile Naşit‘i “unutulmayan filmlerin unutulmayan karakteri” olarak tasvir etttiler. Hatta sosyal medya hesaplarında “dünya sensiz geçen ’31 senedir’ daha mutsuz” paylaşımları yaptılar, usta sanatçı Adile Naşit‘i “kuzucuklarım” sözüyle andılar.

Sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz? Yorum kısmından paylaşabilirsiniz…

Sosyal medyada başka neler konuşuldu, dilerseniz buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Merve Aktaş’ın köşesini Moblobi.com’da takipte kalın…

Merve Aktaş’ın köşesindeki tüm yazıları görmek için buraya tıklayın.

Moblobi.com yazarlarından Merve Aktaş’ı sosyal mecralardan da takip edebilirsiniz:
Twitter: MmerveAaktas
Instagram: merev12

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir