İÇERİK EKLE!

Teknoloji, sosyal medya, mobil uygulamalar, oyunlar, platformlar, yeni teknolojiler veya dijital dünya ile ilgili bildiğiniz şeyler veya duyduğunuz yeni haberler mi var?

O halde bunları bizimle ve okuyucularımızla da paylaşmaya ne dersiniz? Hemen aşağıdaki form ile bize iletin, yayınlayalım. Moblobi.com’a içerik eklemek için aşağıdaki formu doldurun:

  Adınız:

  Soyadınız:

  E-Postanız:

  Yazı Başlığı:

  Yazı İçeriği:

  Güvenlik Sorusu:  Önemli Not:

  • Yazınız Moblobi.com editörlerince gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra yayınlanacak ve size belirttiğiniz mail adresinizden bilgilendirme paylaşılacaktır.
  • Yazınızda bir görsel veya video yayınlamak istiyorsanız bilgi@moblobi.com mail adresine gönderebilirsiniz.
  • Yazınızı farklı bir kaynaktan aldıysanız yazı sonunda “kaynak” olarak belirtin. Yazınızda farklı Türkçe kaynaklardan birebir kopyalama yapmayın.
  • Formda herhangi bir sorun yaşadıysanız veya yazınızı form yerine mail ile bizimle paylaşmak isterseniz bilgi@moblobi.com adresine de gönderebilirsiniz.
  Etiketler
  Moblobi

  Moblobi

  Yeni dünyadan hayatınıza fayda sağlayacak bilgiler, haberler ve ipuçları paylaşıyoruz. İTÜ Arı Teknokent'in seçtiği girişimlerden biriyiz ve Milliyet tarafından da özel ödüle layık görüldük. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için https://moblobi.com/hakkimizda/ linkini tıklayabilirsiniz. Yeni dünyadan anında haberdar olmak ve olanı biteni kaçırmamak için, sosyal medyada takip etmeyi unutma.


  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu
  Kapalı