İÇERİK YAZ! - Moblobi.com


İÇERİK YAZ!

Bugünlerde hepimiz teknoloji, sosyal medya vs. konuşur olduk; hepimizin duyduğu yenilikler ve haberler var.
O halde bunları bizimle ve okuyucularımızla da paylaşmaya ne dersiniz?

Yaz, gönder, yayınlayalım!

Yeni teknolojiler, mobil uygulama ve oyunlar, sosyal medya, dijital dünya veya girişimcilik konularından birinde bildiğiniz şeyler, duyduğunuz yeni haberler mi var?
Bir teknoloji ürünü, mobil uygulama, oyun ya da bir site mi deneyimlediniz yorumlarınızı veya deneyiminizi mi anlatmak istersiniz?
Bir araştırma mı yaptınız veya, görüşünüzü mü paylaşmak istersiniz?
Yoksa bu konularda bir beğendiğiniz bir videoyu mu paylaşmak istersiniz?

Hemen bize iletin, ister adınız ister nick’inizle birlikte paylaştığınız haberi yayınlayalım. Siz de yazınıza özel hazırlayacağımız sayfayı arkadaşlarınızla paylaşın havanız olsun 🙂

Yapmanız gereken çok çok basit!

Dilerseniz hemen aşağıdaki formu doldurup bizimle paylaşın; ya da ister sosyal medyadan ister bilgi@moblobi.com mail adresinden bize gönderin yayınlayalım.

Adınız:

Soyadınız:

E-Postanız:

Yazı Başlığı:

Yazı İçeriği:

Güvenlik Sorusu:


 


Önemli Not:

  • Yazınızın yayınlanabilmesi için formda yer alan tüm alanların eksiksiz olarak tamamlanmış olması önemlidir.
  • Yazılarınız gönderildikten sonra Moblobi.com editörlerince gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra yayınlanacak ve size belirttiğiniz mail adresinizden bilgilendirme paylaşılacaktır.
  • Yazınızın sonunda paylaştığınız isminiz veya nick’iniz “Yazar” olarak belirtilerek okuyucularla paylaşılacaktır. Mail adresiniz ise yazınızın yayınlanmasında sizinle iletişime geçmemiz için gerekli olup, kesinlikle 3.kişilerle veya sitemizde paylaşılmayacaktır.
  • Yazınızda bir görsel veya video yayınlamak istiyorsanız bilgi@moblobi.com mail adresine gönderin yazınıza ekleyelim.
  • Yazınızı farklı bir kaynaktan aldıysanız yazı sonunda “kaynak” olarak belirtin. Yazınızda farklı Türkçe kaynaklardan birebir kopyalama yapmayın.
  • Formda herhangi bir sorun yaşadıysanız veya yazınızı form yerine mail ile bizimle paylaşmak isterseniz bilgi@moblobi.com adresine de gönderebilirsiniz.
  • Paylaşacağım çok şey var, bana “Yaz Gönder” yetmez, Moblobi.com’da bir köşe yazarı olayım, cv’imin de olduğu bir köşem olsun, her gün veya her hafta köşemde içerik paylaşayım, kendimi Moblobi.com okuyucularına ve bu ekosisteme buradan tanıtayım dersen o zaman: bilgi@moblobi.com adresinden bize ulaşın, hemen köşenini hazırlayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir