STAJ BAŞVURUSU YAP!

Hangi ilde olursanız olun; Moblobi.com ekibi arasına katılarak "gönüllü" stajyerimiz olabilirsiniz.

Moblobi.com olarak teknoloji ve dijitali anlaşılır hale getirmeyi; teknoloji okur yazarlığını arttırmayı amaçlayan bir içerik platformuyuz. İTÜ Çekirdek’in 2018 ve 2019 yıllarında seçtiği girişimler arasındayız ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji blogları arasında yer alıyoruz.

Siz de İTÜ Artı Teknokent’te yer alan ofisimizde Moblobi.com ekibi arasına katılarak “gönüllü” stajyerimiz olabilirsiniz. Böylece ekosistemin en önemli yerleşkesinde ekibimizle birlikte çalışabilir; hem de metin yazarlığı, editörlük, dijital pazarlama, sosyal medya, seo, dijital reklam alanında kendinizi geliştirebilirsiniz. “Gönüllü” stajyerimiz olmak isterseniz hemen aşağıdaki form aracılığıyla başvurabilirsiniz.

İstanbul dışında yaşıyorsanız üzülmeyin; yine de stajyerimiz olabilirsiniz. Staj başvurunuzu yapmak için formu doldurmanız yeterli!

MOBLOBİ.COM / STAJ BAŞVURU FORMU:

  Adınız ve Soyadınız:

  E-Postanız:

  Telefon:

  Güvenlik Sorusu:


  Etiketler
  Moblobi

  Moblobi

  Yeni dünyadan hayatınıza fayda sağlayacak bilgiler, haberler ve ipuçları paylaşıyoruz. İTÜ Arı Teknokent'in seçtiği girişimlerden biriyiz ve Milliyet tarafından da özel ödüle layık görüldük. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için https://moblobi.com/hakkimizda/ linkini tıklayabilirsiniz. Yeni dünyadan anında haberdar olmak ve olanı biteni kaçırmamak için, sosyal medyada takip etmeyi unutma.


  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu
  Kapalı