MARKA KÖŞESİ AÇ!

Moblobi.com‘da tıpkı köşe yazarlarımız gibi markalar da logoları ve tanıtım metinleri ile kendi köşelerini açabilirler.

Açtıkları kendilerine ait köşelerde dijital veya teknoloji odaklı ürün ve hizmetlerini anlatabilir, duyuru ve haberlerini yayınlayabilir, tanıtımlarını yapabilirler. Hatta hedef kitlelerine yönelik kendi ürettikleri özgün içerikleri paylaşabilirler.

Dileyen markalar için Moblobi.com editörlerimizle, hedef kitlelerine uygun içerikler üreterek köşelerinde paylaşmaları için destek olabilir; hazırlayacağımız özel içeriklerle ürün ve hizmetlerinin tanıtımını sağlayabiliriz.

Siz de Moblobi’de markanız için köşe açmak isterseniz, aşağıdaki formu doldurup bize ulaşın, size hemen dönüş yapalım. Moblobi.com’da markaköşesi açmak için aşağıdaki formu doldurun:

  Adınız ve Soyadınız:

  Firma Adı:

  E-Postanız:

  Telefon:

  Güvenlik Sorusu:


   

  Etiketler
  Moblobi

  Moblobi

  Yeni dünyadan hayatınıza fayda sağlayacak bilgiler, haberler ve ipuçları paylaşıyoruz. İTÜ Arı Teknokent'in seçtiği girişimlerden biriyiz ve Milliyet tarafından da özel ödüle layık görüldük. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için https://moblobi.com/hakkimizda/ linkini tıklayabilirsiniz. Yeni dünyadan anında haberdar olmak ve olanı biteni kaçırmamak için, sosyal medyada takip etmeyi unutma.


  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu
  Kapalı