Girişimcilik Dünyasına İlgi Duyanlara: Eureka ’18!

Moblobi.com olarak bizim de yer alacağımız İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen Eureka ’18 etkinliği 17 Ekim Çarşamba günü İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü‘nde gerçekleşiyor olacak.

Etkinlik stand alanında Voscreen, BrandFace, Evde Mimar, Vivoo, Stubridge, E-bursum gibi birçok başarılı startup’ı ağırlayacak. Moblobi.com olarak bizim de aralarında bulunacağımız bu stand alanında The Crazy Company ve Alina Flowers workshopı da gerçekleşecek. Etkinliğin teması ise Define Avı… Bu tema kapsamında katılımcılar da keyifli varkit geçirecek ve hediyeler kazanacak. Katılımcılar, kendilerine verilen define haritasındaki boşluklara her start-up standından alınacak olan stickerları yapıştıracak ve haritayı tamamlayanlara hediyeler dağıtılacak.

Etkinlik, startupların kendi başarı hikayelerini katılımcılarla paylaşmasını amaçlarken; bir yandan da katılımcıların girişimciliğin özünü keşfetmesini amaçlıyor. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi‘nde gerçekleşecek etkinlikte; günümüz iş dünyasında büyük yeri olan girişimciliğin temelleri aktarılıyor olacak.

Elbette etkinliğe “Eureka” denmesinin bir amacı da var. Efsaneye göre Arşimet, suyun kaldırma kuvvetini keşfettiğinde banyodan çıplak bir şekilde sokağa fırlayıp koşarken ‘Eureka” diye haykırmış. Eureka‘nın anlamı ise: “buldum”… İşte Her girişimcinin bir Eureka anı olduğuna inanan İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü, etkinliği de bu isimle tanımlıyor ve bu dünyayı tatmak isteyen herkesi bu etkinliğe davet ediyor.

Biz de Moblobi olarak standımız ile yer alacağımız ve bu Çarşamba (17 Ekim) İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü‘nde gerçekleşecek Eureka ’18 etkinliğine hepinizi bekliyoruz.

Kayıt için buraya tıklayabilirsiniz. Tüm detaylar ve sürprizler için @isletmekulubu ve @eurekaistanbul hesaplarını da takipte kalabilirsiniz!

 

Etiketler
Tuğba Tekyıldız

Tuğba Tekyıldız

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/tugba-tekyildiz/ E-posta: onur.aydin@moblobi.com


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı