Big Bang 2018’de Moblobi de Var!

Moblobi olarak girişimlerinden biri olduğumuz İTÜ Çekirdek, seçilen girişimlerini sahneye çıkaracağı Big Bang 2018 için gün sayıyor. 29 Kasım Perşembe günü gerçekleşecek olan etkinlik fuaye alanında İTÜ Çekirdek ‘li bir girişim olarak biz de yer alıyor olacağız.

Big Bang 2018 Nedir?

Türkiye’nin önde gelen girişimcilik etkinliklerinden Big Bang 2018; 29 Kasım Perşembe günü Uniq İstanbul’da gerçekleşecek. Her sene binlerce başvuru alan hızlandırma programında çeşitli eğitimler, jüri sunumları ve mentor görüşmelerinden geçen ve en son aşamaya kalan startup lar Bing Bang etkinliğinde yatırımcılara daha yakından tanıtılıyor.

Geçen Yıl Big Bang 2018 ‘de Neler Oldu?

Bu etkinlikte startup ekosistemi içerisindeki girişimciler ve yatırımcılar birbirleriyle iletişim kurma ve yeni bağlantılar yapma şansına da sahip oluyorlar. Geçen senenin sayılarına baktığımızda toplam 17 milyon TL ödül ve yatırım yapıldığını görüyoruz. 15 melek yatırım ağının katıldığı 2017 Big Bang de 40 paydaş kuruluş da etkinlikte yer aldı.

Ülkemizin ekonomik olarak 2018’deki durumu da göz önüne alındığında bu sene bu yatırım miktarını aşıp aşmayacağımızı hep beraber göreceğiz.

Moblobi.com ‘da Big Bang 2018 ‘de!

Moblobi.com olarak bizim de binlerce girişim arasından İTÜ Çekirdek tarafından seçilmiş olmaktan ve içerisinde yer almaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’nin belki de en iyi, dünyanın ise sayılı hızlandırma programlarından İTÜ Çekirdek ‘in bu etkinliğinde Moblobi.com ile tanışmak isteyen herkesi standımıza bekleriz.

Etiketler
Onur AYDIN

Onur AYDIN

Yeni Dünya insanlarına... Moblobi: https://moblobi.com/author/onur-aydin/ E-posta: onur.aydin@moblobi.com


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı