Uzaktan Birlikte Film İzleyip, Sohbet Edeceğiniz Uygulama!

Yan yana olmadan da arkadaşlarınızla film izleyebilirsiniz...

Farklı mekanlarda olsanız bile teknoloji sayesinde arkadaşlarınızla sosyalleşebilirsiniz. Sanal ortamda beraber film izleyebilir ve aynı zamanda da sohbet edebilirsiniz. Bunun için video, sohbet ve kullandığımız akış programlarının birleştiren bir uygulama var. Böylece arkadaşlarınızla uzaktan sohbet ederek birlikte aynı filmi izleyebiliyorsunuz. İşte detaylar…

Uygulama ile arkadaşlarınızla nasıl uzaktan film izleyebilir veya sohbet edebilirsiniz?

Pek çok kişi boş zamanında arkadaş grubuyla bir araya gelip dizi film günleri düzenliyor. Çünkü insanların birçoğu yalnız başına dizi veya film izlemekten sıkılıyor. En heyecanlı kısmında tepki vermeyi, gerektiğinde ağlamayı veya filmin ilerleyen dakikalarında ne olacağını tartışacağı birine ihtiyaç duyabiliyor. Fakat sevdiklerimizle her istediğimiz anda yan yana olamıyoruz. Bu gibi zamanlarda uzakta olan biriyle sanki yan yana film izliyormuşsunuz hissi veren uygulamalar mevcut. Bunlardan biri de Rave isimli uygulama.

Bu uygulama üzerinden Netflix gibi kanallardan film izlerken aynı sayfa üzerinden mesajlaşabiliyorsunuz. Uygulama ayrıca; Youtube, Netflix, Google Drive, Vimeo, Dropbox, Viki ve Reddit platformlarından içerikleri barındırıyor.

Rave isimli bu uygulamayı App Store ve Play Store’dan ücretsiz bir şekilde yükleyebiliyorsunuz. İndikten sonra ise film izlediğiniz platformlardaki hesabınızı senkronize etmeniz gerekiyor.

Uygulamada arkadaşlarınızda popüler video, dizi ve filmleri izlerken; aynı ekran üzerinden sesli veya yazılı mesajlaşabilirsiniz. Bunun için videoyu kapatmanız da gerekmiyor. Ayrıca izlediğiniz video, sohbet esnasında duraksamıyor.

Uzaktaki veya yakındaki cihazınızı Rave uygulamasına bağlayarak uygulamayı hoparlör olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulama; sizinle benzer ilgi alanlarına sahip insanlarla tanışabilmenizi ve müzik dinlemenizi de sağlıyor.

Peki bu uygulama ile nasıl şarkı paylaşılabiliyor? RaveDj nedir? Nasıl başka şarkıları birleştirip kendi şarkınızı oluşturabilirsiniz? Haberimizin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler

Sude Nur Kargılı

Sude Nur Kargılı

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık öğrencisiyim. Yazı yazmayı ve yönde ilerlemeyi çok istiyorum. Yazılarımı burada paylaşmaktan çok mutluyum. Köşemi takipte kalın! https://moblobi.com/author/sudenur-kargili


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı