İki tarafında Ekran Olan Telefon! - Moblobi.com
Mobil

İki tarafında Ekran Olan Telefon!


Telefonlarımız artık hayatımızın bir parçası hatta vazgeçilmezi haline geldi. Hal böyle olunca telefonüreticileri de hızlı davranıyor ve yeni özelliklere sahip telefonlar her yeni gün hayatımıza giriyor. Çin’in en büyük akıllı telefon üreticisi Vivo ise Nex Dual Display isimli telefonunu hayatımızın içine dahil etti. Bu telefonu diğerlerinden farklılaştıran en önemli özellik ise çift ekrana sahip olması. Nasıl mı? İşte detaylar…

Çift erkanlı telefon hangi özelliklere sahip?

Telefonun ön ekranı oldukça geniş olarak tasarlanmış. Bunun bir sebebi de telefonun önünde çerçevesiz bir ekranın olması. Arkadaki ekran ise çerçeveli ve daha küçük bir ekran. Bu arka ekranın özelliği ise telefonu daha rahat tutmanız için tasarlanan bir ekran olması.

Vivo‘nun Nex Dual Display adlı bu telefonun geniş olan ön ekranı 6.4 inçlik bir birincil OLED ekrana sahip. Arka yani daha dar olan çerçeveli ekran ise 5.5 inç büyüklüğünde OLED bir ekran barındırıyor. Arka ekranda yani çerçeveli olan ekranda ayrıca 3 adet de lens bulunuyor.

Telefonun, 10 GB gibi gayet yüksek bir RAM kapasitesi bulunuyor. Ayrıca 2.340×1.080 ekran çözünürlüğüne sahip. Daha şimdiden özellikleri oldukça beğeni toplayan bu telefonQualcomm Snapdragon 855 işlemcisini barındırıyor. Depolama kapasitesi tam 128 GB olan telefonakıllara adeta minik bir bilgisayarı getiriyor.

Peki çift ekranlı bu telefonun pil ve şarj ömrü nedir? Telefondan oyun oynayanları sevindiren özelliği hangisi? Şu an satışta mı, fiyatı ne kadar? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN
12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı