Günlük Hayatınızı Kolaylaştıracak Uygulamalar! - Moblobi.com
Mobil

Günlük Hayatınızı Kolaylaştıracak Uygulamalar!


Günlük hayatımızın büyük bir bölümünü elimizde telefonlarımız ile geçiriyoruz. Pek çok işimizi hatta sosyal hayatımızı sürdürmek için onlardan yararlanıyoruz. Elimizden düşürmediğimiz telefonlarımız için günlük hayatımızı kolaylaştıran pek çok faydalı ve işlevsel uygulamamevcut. Bunlardan bazılarını sizin için listeledik. İşte detaylar…

Günlük hayatta kullanabileceğiniz uygulama önerileri:

Evernote:

Evernote, aslında çok popüler ve fazla sayıda kullanıcısı olan bir uygulama. Telefonunuzda not tutmanızı ve bu notlarınızı bulut yani saklama alanında tutmanızı sağlıyor. Böylece istediğiniz akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarlardan notlarınıza erişebiliyorsunuz. Evernote ayrıca, notlarınızın yanında, ses ve video görüntü de ekleyebilmenizi sağlıyor. Bunlara da yine belirttiğimiz gibi her cihazdan erişebiliyorsunuz.

Bundle:

Bundleaslında bir haber uygulaması. İlgi duyduğunuz kategorilerde; istediğiniz haberlerle ilgili bildirimler alabiliyorsunuz. Bundle’da bulunan pek çok ajans, gazete ve siteleri takip edebiliyorsunuz. Hatta Moblobi.com olarak bizi de Bundleuygulamasından takip edebilirsiniz.

CamScanner:

CamScanneraslında bir belge düzenleme uygulaması. Özellikle, belgelerle işi olan kişiler için oldukça işlerini kolaylaştıracak bir uygulamaolabilir. Uygulamaya belge yüklüyorsunuz ve yüklediğiniz belgenin sınırlarını algılıyor. Ardından da sizin, bu belge üzerinde düzenlemeler yapabilmenizi sağlıyor. CamScannerayrıca, değişik formatlarda da kayıt yapabilmenize olanak sağlıyor.

Todoist:

Todoist, hayatında düzen isteyenlerin muhakkak kullanması gereken bir uygulama. Oldukça kolay bir şekilde kullanılıyor. Günlük hayatınızda ve iş hayatınızda yapılacak her şeyi, tek noktadan takip etmenizi sağlıyor. Todoist, bu sayede işlerinizi düzene koymada yardımcı oluyor.

Peki şifrelerini bir türlü hatırlayamayanların kullanması gereken uygulama hangisi? Finansal hareketlerinizi tek noktadan kontrol etmenizi sağlayan uygulama ne? Kitap okumaya vakti olmayanlara çözüm sunan uygulama hangisi? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN
12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı