En İyi 4 Not Alma Uygulaması! - Sayfa 5 / 5 - Moblobi.com


En İyi 4 Not Alma Uygulaması!

1) Google Keep

Ücretsiz ve basit arayüzlü not alma uygulamaları listemizin zirvesinde Google Keep var. Bu uygulamanın iyi ve kötü yönleri ise şöyle:

Google uygulamayı 2013 yılında çıkardı.Uygulama maalesef uzun formattaki notlar için elverişli değil ancak liste içerisinde notlarınızı her yere taşımanızı sağlayan tek uygulama. Gmail’le giriş yaptığınızda, her şey otomatik senkronize ediliyor. Bu listedeki uygulamaların çoğunun senkronizasyonu için masaüstü sürümlerini indirmeniz gerekli, ancak Google Keep bir web sayfası olarak açılıyor, bu sayede  cihazlarınızda notlarınız gecikmeden kolayca senktronize edilebiliyor.

Notları istediğiniz sıraya göre taşımak ve göz önünde bulundurmanız gerekenleri sabitlemek oldukça kolay. Ayrıca, her bir notun büyük ölçüde uzun bir metin önizlemesi de var. Böylece, bir notu açmadan önce neyle ilgili olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Çok sayıda renk ve fırça seçeneği de mevcut.Bu bir not alma uygulamasında  Adobe Sketch edinmek gibi bir şey.


Ceren Kütükçüoğlu’nun köşesini Moblobi.com’da takipte kalın ?

Ceren Kütükçüoğlu’nun tüm yazıları görmek için buraya tıklayın.

Moblobi ekibinden Ceren’i daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videosunu izleyebilirsiniz ?

Moblobi.com yazarlarından Ceren Kütükçüoğlu’nu sosyal medyada takip etmek isterseniz:
Instagram: cerenkutukcu 

Ceren Kutukcuoglu

Tiyatro sever,fotoğraf çeker, gezip görmeye pek meraklı aç bir mühendis... Dijital dünyanın yeniliklerini birlikte takip etmek için Moblobi.com'daki köşesinde sizi bekler. Sosyal medya hesaplarımdan da bana ulaşabilirsiniz: Instagram: cerenkutukcu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir