Oyun Severler İçin Popüler 5 Online Savaş Oyunu!

Günümüzde oyun sektörü, gelişen teknoloji ile birlikte adeta farklı bir boyuta geçti. Bu sayısız oyunlar arasında savaş içerikli oyunlar oldukça ilgi çekmekte. İşte, oyun severler için popüler 5 online savaş oyunu!

İnternetin yayılışından sonra insanları ekran başına kilitleyen en çok nedir desek sanırız cevap oyunlar olurdu. İlk zamanlardan bu yana gelişen ve büyüyen oyun ağı, mükemmel grafikler ve sistemleri ile kitlesini düşürmeden arttırarak ilerlemeye ve gelişmeye devam ediyor. Adeta bağımlılık yaratan bu dünyaya, bir kez adım atınca büyülenmişçesine devam etme dürtüsü ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

Cihazlarımızın başına bizi kilitleyen bu tutku, biraz zaman geçince bir bağımlılık haline gelmekte. Dilerseniz vakit kaybetmeden adrenalin ve aksiyon dolu bu savaş oyunlarına göz atalım.

Oyun Severler İçin Popüler 5 Online Savaş Oyunu!

1. Army Sniper

Bu oyun, kesinlikle gözüm adeta bir kartal gibi keskin diyenler için!

Bir nişancılık oyunu olan Army Sniper, indirilmesi ücretsiz bir mobil oyundur. İçeriğinin basitliğinin yanı sıra belirlenen hedefler de zor değil. Düşman askerlerini kendi tüfeğini etkisiz hale getirdikçe bölümler de ilerleme kat etmiş oluyorsunuz.

2. Battle Glory

Battle Glory strateji oyunu olmakla beraber, rol yapma ve savaş kelimelerini bünyesinde toplamayı başarıyor. Ücretsiz bir oyun olup online oynama fırsatı da sunuyor.

Oyun içeriğinde ordunuz, kendiniz, askerleriniz ve tanklarınız var. Geniş ve kapsamlı bir ekipman sizi beklemekte.

3. Brothers In Arms 3

Kendisi bir Gameloft oyunu olan Brothers In Arms’ı 2. Dünya savaşından bir karakter olarak oynuyorsunuz.

Oyunda nazi orduları düşmanınız. Güzel bir senaryoya sahip olan oyunda, her bölüm yeni bir özellik ekleniyor ve karakteriniz de git gide gelişiyor.

4. Defcon

Bir strateji oyunu olan Defcon, dünya haritasından oluşuyor. Harita 6 farklı bölgeye ayrılıp size ait kısımlar radar, silo ve havaalanı bölgeleridir.

Düşmana karşı önlem alırken kendi bölgenizi de koruyabiliyorsunuz. Gerçekçi diyebileceğimiz grafiklere sahip olmasının yanı sıra uçak oyunları arasında adından sıkça söz ettiriyor. Ayrıca bu oyunun bir PC oyunu olduğunu da söyleyelim.

5. Leage Of Legends

Bu oyunun adını sıkça duymuşsunuzdur. Online savaş oyunları arasında en popüler oyunlardan biri olan Leage Of Legends, savaş oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemesi gereken bir yapıt.

Bu Yazılar da İlginizi Çekebilir

“Oyuncular İçin 10 Online Oyun Tavsiyesi!” okumak için buraya tıklayın.
“Arkadaşlarınızla Birlikte Oynayabileceğiniz 10 Online Oyun!” okumak için buraya tıklayın
“Eğlenerek Vakit Geçireceğiniz En İyi 10 Mobil Oyun!” okumak için buraya tıklayın.

“Oyun Severler İçin Popüler 5 Online Savaş Oyunu!” konumuzu paylaşmak isterseniz yazı sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
İlkay Miran

İlkay Miran

Grafik tasarım son sınıf öğrenciyim. Sanatsal alana daha yatkın ve yakın olsam da yeniliklere açık biri olduğumdan SEO alanında da kendimi geliştirmek istedim. Bunun sebeplerinden biri hızlı tüketimin sebep olduğu gelişmeler ve bunu kovalayan yeniliklere yakın olmazsak çağın bir adım gerisinde kalmış hissediyoruz. Sizlerde bu yenilikleri merak ediyor ve kısa bir zaman ayırarak gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız sizleri Moblobi.com'daki köşemi takibe bekliyorum: https://moblobi.com/author/ilkay-miran/https://moblobi.com/author/ilkay-miran/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı