Türkiye'nin İlk Online Veri Merkezi Konferansı! - Moblobi.com
Yaşam

Türkiye’nin İlk Online Veri Merkezi Konferansı!

Moblobi.com olarak partnerleri arasında olduğumuz Data Center İstanbul 2020, 8 Aralık 2020 tarihinde gerçekleşiyor olacak. Haberimizde...


Bu yıl ikincisi organize edilecek olan Data Center İstanbul, 8 Aralık 2020 tarihinde gerçekleşiyor olacak. Ülkemizin ilk online veri merkezi konferansı özelliği ile öne çıkan sanal zirve; tüm sektörü dijital düzende bir araya getirmeye devam ediyor.

Data Center İstanbul 2020’de neler olacak?

Bu yıl Moblobi.com olarak bizim de partnerleri arasında olduğumuz Data Center İstanbul, sahip olduğu çok geniş network ile birlikte kısa sürede ilgili kitleyi bir araya getiriyor. Yaşadığımız pandemi dönemi sebebiyle, bu yıl dijital oramda gerçekleşecek olan konferans; katılımcılarını daha güvenli ve de sağlıklı bir ortamda bir araya getiriyor olacak. Katılımcılar yine konunun uzmanı isimlerden sektörün trendlerini dinleme fırsatı yakalarken; aynı zamanda sektörün önde gelen firmalarının çalışmalarını da yakından görme fırsatı bulacak.

Data Center İstanbul ana sahnesinde uzman isimlerin katılacakları canlı oturumlar yer alıyor olacak. Ayrıca hazırlanan sanal sergi alanında katılımcılar ile kurulacak olan interaktif bağlantılar ile 3 dakikalık birebir görüntülü görüşmeler gerçekleşecek. Sanal zirve bu gibi birçok alternatifi barındırarak ziyaretçilerine en iyi dijital deneyimi yaşatıyor olacak. Ayrıca katılımcılar chat kısmından iletişime geçebilecek; sanal sergi alanında networking gruplarına dahil olabilecek; dijital kartvizit toplanabilecek.

Schneider Electric ve ABB gibi önemli firmaların sponsorları arasında olduğu Data Center İstanbul 2020’nin Moblobi.com olarak bu yıl biz de partnerleri arasında yer alıyoruz. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak veya katılımcı olmak isterseniz
“buraya”” tıklayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı