Sonunda Oldu: Ütü Yapma Derdine de Son! - Sayfa 2 / 3 - Moblobi.com


Sonunda Oldu: Ütü Yapma Derdine de Son!

Sonunda Oldu: Ütü Yapma Derdine de Son!

Hem ütü hem de kurutma amacıyla üretilmiş olan bu akıllı ütü, buhar basınçlı bir presleme sistemi kullanıyor ve çamaşırlarda kırışık bırakmadığını iddia ediliyor. Yüksek buhar basıncı sayesinde hem kurutmayı hem ütülemeyi sağlıyor. 12 ögeyi yani çamaşırı içerisine alabiliyor ve her bir ürünü 3 dakikadan daha az bir sürede ütüleyerek böylece hem sizin üzerinizden ütü derdini alıyor hem de zamandan da tasarruf etmenizi sağlıyor.

Peki hayatı kolaylaştıran akıllı ütü nasıl kullanılıyor?

Bu akıllı ütünün kullanımı da oldukça basit olarak görünüyor. İçerisinde tıpkı gardolaplarımızda olduğu gibi demir bir asacak bulunuyor. Farklı boyut ve bedendeki kıyafetler için de ayarlanabilir askılar mevcut. Çamaşır makinesinden çıkardığınız çamaşırları bu askılara asıp işlemi başlatabiliyorsunuz.

Sistemin mobil uygulamasından da cep telefonunuz aracılığı ile ütü işleminin mevcut aşamalarındaki ilerlemeyi an ve an gözlemleyebiliyorsunuz. Hatta dilerseniz buharlaşabilecek kokuları kıyafetlerin ceplerine de koyabiliyor ve ütü sonrasında onların daha güzel kokmalarını da sağlayabiliyorsunuz.

Effie’nin fiyatı ne kadar? Tüm detaylar ve bu akıllı ütünün videosu haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 3’E TIKLAYIN:

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir