Kulağa Oturmayan Kulaklıklara Elveda Diyebilirsiniz! - Sayfa 2 / 3 - Moblobi.com


Kulağa Oturmayan Kulaklıklara Elveda Diyebilirsiniz!

Kirlenmesine nasıl bir çözüm getiriyor?

Kickstarter kampanyasında aradığı fonu kısa sürede ulaşan VIE FIT, dünyanın en yumuşak kulaklığı olduğunu iddia ediyor. Kulaklık pislenmesine de çözüm getiren bu kablosuz kulaklık, antibakteriyel silikondan üretilmiştir. Ayrıca sadece kulağa giren kısım değil bütünüyle esnek bir yapısı vardır. Uzun süre kullanımlarda, normal kulaklıklardan farklı olarak esnek yapısıyla kulağa uyum sağlar ve acı hissetmemeye yarar.

VIE FIT ‘ in avantajları bitmiyor! Esnekliğinin yanı sıra çok yönlü hoparlörler de kulak açısına göre hareket edebiliyor. Yani ses doğrudan kulak zarına iletiliyor. Kulaklığın kulağa tam oturması ile dinamik 8mm neodim hoparlörün tam anlamıyla hissetmeyi ve dış seslerin filtrelenmesini sağlıyor. Böylece yüksek sesle müzik dinlemeye gerek kalmadan işitme sorunlarının önüne geçilmiş olunuyor.

Yağmurda endişelenmemeniz gereken bu kulaklığın başka ne gibi sihirli özellikleri var?

DEVAMI İÇİN 3’e TIKLAYINIZ!

Meryem Ay

Bilgisayar mühendisliği öğrencisi. Hızla değişen,dijitalleşen dünyaya ayak uydurmak isteyenler için Moblobi.com'daki köşesinde sizler için yazıları olacak. Sosyal medya hesaplarından da ulaşabilirsiniz. Twitter : meryemaay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir