En İyi 6 Video Düzenleme Uygulaması

Video editleme (düzenleme) uygulamaları, videoların kaliteli olması için büyük bir öneme sahip oluyor. Teknoloji ilerledikçe videolarını düzenlemek isteyen birçok kişi, doğal olarak iyi özelliklere sahip programları tercih etmekte. Siz de en iyi video düzenleme uygulamalarını merak ediyorsanız aşağıdaki programlara göz atabilirsiniz.

En İyi 6 Video Düzenleme Uygulaması

Kendi çektiğiniz videoları düzenleyebilir ve istediğiniz sosyal medya araçlarında da paylaşabilirsiniz. Videolarınızı, video düzenleme programları aracılığı ile etkili bir şekilde sunmak mümkün olmakta.

Video editleme uygulamalarının kullanımı zor gibi görünse de her düzeye uygun programlar mevcut. Videolarnızı düzenlerken eğlenmek de iyi özelliklere sahip uygulamalar aracılığı ile sağlanıyor.

Dilerseniz sizler için derlediğimiz video editleme uygulamalarına bir göz atalım.

1. Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush, video düzenlemek isteyenler tarafından en çok tercih edilen programlarından biri.

Yeni başlayanlar için zor bir program olabilir. Bu programı kullanmak için ücretli olarak abone olmanız gerekiyor. İsterseniz ücretsiz deneme sürümünü de deneyebilirsiniz.

2. iMovie

iMovie uygulamasını iOS işletim sistemine sahip cihazlarda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Yeni başlayanlar için kullanımı oldukça kolay bir video edit programı olduğunu belirtelim.

3. GoPro App

GoPro App; Android, iOS, Windows, MacOS aracılığı ile rahatlıkla kullanılabiliyor. Uzaktan kontrol ederek çekim de yapabiliyorsunuz.

Videolarınızı düzenledikten sonra Instagram, Facebook, Youtube gibi mecralarda da paylaşabilirsiniz.

4. KineMaster Pro

Son derece profesyonel bir video editleme uygulaması olan KineMaster Pro, özellikle Android cihazlarda oldukça popüler.

Bu uygulamada çoklu video katmanları ve renk ayarları da mevcut. Android kullanıcıları ücretsiz olarak indirebiliyor.

5. Power Director

Android ve iOS kullanıcıları için en pratik orta düzey video edit programları arasında yer almakta.

Videonuzu düzenledikten sonra istediğiniz formatta kaydedebilirsiniz. Ücretsiz olarak da kullanılabilmekte. Ücretsiz sürümünde reklamlar ve filigran ekleme özelliği bulunuyor. Ücretli sürümünde ise bunlar bulunmuyor. Sadece bir defalık ücret ödemesi yaparak ücretli sürüme geçebilirsiniz.

6. After Effects CC

Adobe’un en çok tercih edilen programlarından biri olan After Effects, profesyoneller için ideal bir video edit uygulamasıdır.

Bunun yanı sıra video, fotoğraflar ya da vektörel grafikleri editleyebiliyorsunuz. Bu programı ücretli abonelik satın alarak kullanabilir isterseniz de ücretsiz deneme sürümünü tercih edebilirsiniz.

Siz de birbirinden teknolojik cihazlara ve uygulamalara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler
Teknosa Sponsorlu İçerik

Teknosa Sponsorlu İçerik

Türkiye'nin teknoloji lideri Teknosa'nın Moblobi.com'daki köşesini takipte kalın. Teknoloji hızla değişirken; son gelişmelerden geri kalmayın....


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı