Tripadvisor Hakkında Bomba İddia!

Turistik mekanlar, turlar ve deneyimler müşteriler ve teknolojiyle birlikte buluşuyor ve gelişiyor. Gündeme bomba gibi düşen bu seyahat uygulaması bireylere en iyi hizmetleri sunabilme yolunda bazı çalışmalar yapıyor. Fakat her kullanıcı aynı görüşte olmadığı ve güzellik kavramı göreceli olduğu için bu durum bazen pek sevimli olmayan olaylara dönüşebiliyor.İdeal oteliniz için en uygun fiyatları sizler için sunan seyahat uygulamanız dezavantajlarının yanında mutlaka avantajlarını da barınıyor.

Tripadvisor Dünyanın neredeyse en tanınmış seyahat web sitesinde on binlerce yorumdan bağımsız olarak analiz yapan ve zirvede kalmayı kısmen başarmış bir seyahat uygulamasını oluşturuyor. Siz bu uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz? Tatilleriniz için kullandığınız bir seyahat uygulaması mı? Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.


Zeynepcan’ın Dijital Dünyası köşesini Moblobi.com’da takipte kalın ?

Zeynepcan’ın Dijital Dünyası köşesindeki tüm yazıları görmek için buraya tıklayın.

Zeynepcan Sarıçiçek’i daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videosunu izleyebilirsiniz ?

Moblobi.com yazarlarından Zeynepcan’ı Linkedin’de takip etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir