Gmail’e Alternatif 5 E Posta Uygulaması!

Gmail'den başka hangi eposta hizmetleri kullanılıyor? Gmail 'e alternatif olarak kullanabileceğiniz 5 eposta uygulaması, haberimizde...

Gmail dünyadaki en popüler e posta servisi. Mail adresi almak isteyenler genellikle Google’ın mail servisi olan Gmail’i tercih ediyorlar. Fakat eposta adresi alabileceğiniz tek platform elbette bu değil. Alternatif olarak geliştirilmiş pek çok e posta uygulaması var. İşte size alternatif olacak 5 eposta uygulaması, haberimizde…

Gmail yerine kullanabileceğiniz 5 eposta uygulaması:

İnternet üzerinden yapılan işlemlerin çoğunda kullanıcılarla iletişim kurabilmek için eposta adresleri isteniyor. Genellikle de kullanıcıların çoğu mail google yani  Gmail hesabı kullanıyorlar. Gmail google ‘ın mail servisi ve dünyada en çok tercih edilen e-posta uygulamaları arasında yer alıyor. Fakat mail adresi al abileceğiniz başka alternatifler de var. İşte size mail gmail adresine alternatif olarak kullanabileceğiniz 5 eposta uygulaması:

 1- ProtonMail

İsviçre merkezli olan ProtonMail uygulaması kullanıcılara şifrelenmiş eposta hizmeti veriyor. Android ve IOS cihazlarla uyumlu çalışan bu uygulamanın şuan için 1 milyondan fazla kullanıcısı var.

Uygulamada şifre koruması otomatik olarak gerçekleşiyor. Uygulamayı indirdikten sonra ProtonMail e posta açma adımlarını tamamlamaya başlayabiliyorsunuz. ProtonMail açtığınızda 500 MB’a kadar depolama alanı için ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

2- Spark Mail

Readdle tarafından geliştirilen Spark e posta uygulamalarından biri. Spark uygulaması ile toplu iş epostalarına bakabilir; Gmail google hesabınıza, hotmail’e giriş yapabilirsiniz.

İki ortak çalışan kişi için ücretsiz olan uygulamada premium paketi de bulunuyor. Premium planlar aylık aktif kullanıcı başına 8 ABD dolarından başlıyor. Ayrıca e posta uygulamasını kullanıcılar karanlık temada da kullanabiliyorlar.

3- Yahoo Mail

Yahoo Mail, Gmail gibi dünyada çok yaygın kullanılan eposta uygulamalarından biri. Android ve IOS cihazları için ücretsiz olarak e posta oluştur ma imkanı sağlıyor: Kullanıcılar isterlerse farklı e posta adresleriyle de giriş yapabiliyorlar.

4- Microsoft Outlook

Microsoft Outlook uygulaması üzerinden e postalarınızı tek bir platformdan kontrol edebiliyorsunuz. Uygulamada seyahat programlarının otomatik olarak dahil edilmesi, paket teslimatları ve ödenmesi gereken faturalar gibi bazı işinizi kolaylaştıracak özelliklerden de yararlanabilirsiniz.

5- Fastmail

Fastmail uygulaması e posta al mak için kullanabileceğiniz uygulamalardan biri. Uygulamayı kullanabilmek için üyelik oluşturmanız gerekiyor. Toplantılarınızı, işlerinizi planlayabilir; kişilere mesaj gönderebilirsiniz.

Ancak Fastmail uygulamasında ücretli üyelik hizmeti bulunduğunu da hemen belirtelim. Eğer e maıl almak için ücret ödemek istemezseniz; yeni Gmail hesabı , Yahoo mail hesabı gibi hizmetleri kullanabilirsiniz.

Peki siz hangi eposta servisini kullanıyorsunuz? Gmail google kullanıyor musunuz? Yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • Gmail Hesabı Nasıl Kurtarılır?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Yanlışlıkla Gönderilen E-Posta Nasıl Geri Alınır?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Gmail Şifresi Değiştirme İpuçları!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı ilginizi çektiyse ve sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Rukiye Şenol

Rukiye Şenol

Merhaba, ben Rukiye İstanbul Üniversitesi İktisat 3. Sınıf öğrencisiyim. 11 yıldır Karate sporu ile ilgilenmekteyim ve milli sporcuyum. Burada ilgimi çeken ve bende merak uyandıran konular hakkında yazıyorum eğer senin de ilgini çekiyorsa Moblobi.Com da kendi köşemde bekliyorum :) Moblobi: https://moblobi.com/author/rukiye-senol/ E-posta: rukiyesenol9@gmail.com


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı