Gelecekteki Sen'e Mail Atmak! - Sayfa 2 / 2 - Moblobi.comGelecekteki Sen’e Mail Atmak!

Mailimi Nasıl Gönderebilirim?

Siteye ilk giriş yaptığınızda pencerenin sağ tarafında sizi bir form bloğu karşılıyor. Blok içerisinde ilgili mail içeriği, ulaştırma süresi ve dijital mektup kimliğinin gizliliği ile ilgili ayarlara ulaşabiliyorsunuz. Mail içeriğinizi yazdıktan sonra ulaştırma sürenizi 1 yıl, 3 yıl ve 5 yıl olarak seçebilirsiniz. Ayrıca eğer mailinizi belirlediğiniz bir tarihte almak istiyorsanız dijital mektubunuzun ulaştırılma tarihini de seçebiliyorsunuz. Ardından dijital mektup kimliğinin gizlilik ayarını yapıyorsunuz. Son olarak da geriye mail adresinizi ekleyip dijital mektubunuzu göndermek kalıyor. Mail adresinizden mail linkinizi aktif etmeyi unutmayın!

Bu site sayesinde yıllar sonra anılarınızı okuyabilir, hafızanıza güvenmiyorsanız önemli notlarınızı mail olarak alabilir ve kendinize heyecan uyandıran bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Gelecekteki kendinize mektup yazmak konusunda siz neler düşünüyorsunuz, aşağıdaki yorum formundan paylaşabilirsiniz…


Yiğit Can ile Teknoloji Sohbetleri’ni Moblobi.com’da takipte kalın ? 

Yiğit Can’ın tüm yazılarını görmek için buraya tıklayın.

Moblobi.com yazarlarından Yiğit Can’ı sosyal medyada takip etmek isterseniz:

  • Facebook’da için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Instagram’da için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Linkedin’de için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Blog’unu takip etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
Yigit Can Türk

Bilgisayar mühendisliği öğrencisi ve aynı zamanda içerik yazarıyım. Bir de küçük akvaryum balıklarım var. Ama bunun konumuzla pek bir ilgisi yok. Moblobi.com’da sizlerle "YİĞİT CAN İLE TEKNOLOJİ SOHBETLERİ" köşemde teknoloji hakkında sohbet edecek ve bu konu hakkındaki görüşlerimi paylaşacağım. Yiğit Can'ı daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videoyu https://www.youtube.com/watch?v=xywwP6qxbLk linkinden izleyebilirsiniz. Yiğit Can'ın Moblobi.com için oluşturduğu intoyu izlemek için https://youtu.be/aEQPfRx309s linkine tıklayabilirsiniz. Yiğit Can'ı sosyal medyada da takip etmek isterseniz: LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yesyigitcan/ Instagram: https://www.instagram.com/yesyigitcan/ Facebook: https://www.facebook.com/yigitcan.turk.73

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir