KÖŞE YAZARI OL!

Moblobi.com'da köşe yazarı ol; networkunden faydalan, yepyeni kişilerle tanış, iş ağını genişlet, teknoloji ve dijital alanda ismini duyur.

Paylaş

Türkiye’nin kaliteli, iddialı ama aynı zamanda da keyifli teknolojidijital ve girişimcilik  portalı olma hedefiyle her geçen gün büyüyen Moblobi.com ailesinde sen de yerini al.

Biz Moblobi.com olarak “herkes için” ve “herkesin anlayabileceği dilde” mottosu ile teknoloji, dijital ve girişimciliği biraz daha keyifli ve anlaşılır içerikler ile yayınlarız ve etkinlikler düzenleriz.  Bu anlamda aramıza katılacak ve yazarlığı bizim gibi hobisi haline getirecek arkadaşlar arıyoruz.

Üstelik ister yaz, ister video çek sen bilirsin, nasıl istersen öyle anlat, tarzını yarat, köşende paylaş…

Köşende neler mi yapabilirsin, işte birkaç ipucu:

  • Yeni teknolojiler, mobil uygulama ve oyunlar, sosyal medya, dijital dünya veya girişimcilik konularından birinde bildiğin şeyler, duyduğun yeni haberler mi var? Yayınla…
  • Bir teknoloji ürünü, mobil uygulama, oyun ya da bir site mi deneyimlediniz yorumlarınızı veya deneyiminizi mi anlatmak istersiniz? Yayınla…
  • Bir araştırma mı yaptın veya, görüşünüzü mü paylaşmak istersin? Yayınla…
  • Yoksa teknoloji, dijital ya da girişimcilik odaklı beğendiğin bir videoyu mu paylaşmak istersin? Yayınla…
  • …….

Peki Moblobi sana neler sunuyor?

  • Sitemizde kendi isminle, fotoğraf ve özgeçmişinle sana özel köşeni açıyoruz; yazılarını köşende yayınlıyoruz. Yazdığın bu yazıları sosyal medya hesaplarımızdan da ismini belirterek paylaşıyor ve seni ekosisteme tanıtıyoruz. Bu arada sadece yazı yazmak zorunda da değilsin kısa video içerikler de üreterek bir köşe oluşturabilirsin. Ben çekinirim diyorsan ismini paylaşmak zorunda değilsin, bir “nick” olarak da belirtebilirsin ?
  • Dilersen tüm etkinliklerimizde aktif olarak yer alabilirsin veya “yok ben sadece katılımcı olsam yeter” dersen ücretsiz de katılabilirsin.
  • Belli periyodlarla seni dilersen İTÜ Arı Teknokent‘te yer alan ofisimizde ağırlayabiliriz; birlikte çalışma ve ekosistemi yaşama imkanı da sunabiliriz.
  • Elbette bu kadarla sınırlı da değil ?  Yazdığın yazılar ile yıldızlar toplayarak ve ay sonlarında hediyeler kazanma şansı da yakalabiliyorsun. Ay sonunda ilk üçe girdiğinde; birinciye 3 kişilik, ikinciye 2 kişilik, üçüncüye tek kişilik sinema biletin bizden olsun. Hatta çok sıkı bir yazar olursan haftasonu tatilin de bizden olsun.
  • Kısacası aramızda olup, hem network, hem ekosisteme kendinizi tanıtma hem de cv’ne artı değer katma şansı yakalamış olursun. Biliyorsun en zoru bir network edinmek, yazdığın ya da yayınladığın şeyleri paylaşacağın o doğru kitleyi oluşturabilmek. İşte biz oluşturduğumuz bu kitleyi kendini tanıtmak için sana sunuyoruz.

Moblobi.com networku ile yepyeni kişilerle tanış, iş ağını genişlet, teknoloji ve dijital alanda ismini duyur. Kısacası Moblobi.com sana iyi gelecek… Mutlaka bu ailede ol.

HEMEN KÖŞE YAZARI OLMAK İÇİN:

İlk içeriğini bilgi@moblobi.com adresine gönder, hadi başlayalım. Ya da aşağıdaki formu doldur biz sana ulaşalım:

Adınız:

Soyadınız:

E-Postanız:

Güvenlik Sorusu:


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir