KÖŞE YAZARI OL! - Moblobi.com


KÖŞE YAZARI OL!

Türkiye’nin kaliteli, iddialı ama aynı zamanda da keyifli teknoloji ve dijital yaşam portalı olma hedefiyle her geçen gün büyüyen Moblobi.com ailesinde sen de yerini al, köşe yazarı ol!

Biz Moblobi.com olarak “herkes için” ve “herkesin anlayabileceği dilde” mottosu ile teknoloji ve dijital dünyayı; bu dünyadaki ürün, hizmet ve platformları keyifli ve anlaşılır özel, özgün içerikler ile yayınlarız. Teknoloji ve dijitale farkındalık yaratmak ve deneyimletmek amacıyla çeşitli çalışmalar ve etkinlikler düzenleriz.

Aramıza katılacak ve yazarlığı bizim gibi hobisi haline getirecek arkadaşlar arıyoruz.

Üstelik ister yaz, ister video çek sen bilirsin, nasıl istersen öyle anlat, tarzını yarat, köşende paylaş…

Köşende neler mi yapabilirsin, işte birkaç ipucu:

 • Yeni teknolojiler, mobil uygulama ve oyun dünyası, sosyal medya, dijital ve teknoloji gündemi, hatta kendi ilgi alanına giren psikoloji, ekonomi, felsefe, hukuk gibi pek çok alanın bile teknoloji ve dijital ile bağlantılı boyutunu; teknoloji ve dijital dünya ile ilgili bildiğin şeyleri, duyduğun haberleri köşende yayınlayabilirsin…
 • Bir teknoloji ürünü, mobil uygulama, oyun ya da bir site mi deneyimledin yorumlarını veya deneyimini paylaşabilirsin.
 • Bir araştırma mı yaptın veya, görüşünü veya araştırmanı paylaşabilirsin.
 • Yoksa teknoloji veya dijital odaklı beğendiğin bir videoyu mu paylaşmak istersin, yayınlayabilirsin.
 • …….

Peki Moblobi sana neler sunuyor?

 • Sitemizde kendi isminle, fotoğraf ve özgeçmişinle sana özel köşeni açıyoruz; yazılarını köşende yayınlıyoruz. Yazdığın bu yazıları sosyal medya hesaplarımızdan da ismini belirterek paylaşıyor ve seni ekosisteme tanıtıyoruz.
 • Bu arada sadece yazı yazmak zorunda da değilsin kısa video içerikler de üreterek bir köşe oluşturabilirsin. Ben çekinirim diyorsan ismini paylaşmak zorunda değilsin, bir “nick” olarak da belirtebilirsin ?
 • Dilersen tüm etkinliklerimizde aktif olarak yer alabilirsin veya “yok ben sadece katılımcı olsam yeter” dersen ücretsiz de katılabilirsin.
 • Belli periyodlarla seni dilersen İTÜ Arı Teknokent‘te yer alan ofisimizde ağırlayabiliriz; birlikte çalışma ve ekosistemi yaşama imkanı da sunabiliriz.
 • Elbette bu kadarla sınırlı da değil ?  Yazı adedin belirli sayılara ulaştığında hediyeler kazanma şansı da yakalabiliyorsun.
 • Kısacası aramızda olup, hem network, hem ekosisteme kendinizi tanıtma hem de cv’ne artı değer katma şansı yakalamış olursun. Biliyorsun en zoru bir network edinmek, yazdığın ya da yayınladığın şeyleri paylaşacağın o doğru kitleyi oluşturabilmek. İşte biz oluşturduğumuz bu kitleyi kendini tanıtmak için sana sunuyoruz.

Moblobi.com networku ile yepyeni kişilerle tanış, iş ağını genişlet, teknoloji ve dijital alanda ismini duyur. Kısacası Moblobi.com sana iyi gelecek… Mutlaka bu ailede ol.

Moblobi.com: Teknoloji ve dijitalin “anlaşılır” hali…

HEMEN KÖŞE YAZARI OLMAK İÇİN:

İlk içeriğini bilgi@moblobi.com adresine gönder, hadi başlayalım. Ya da aşağıdaki formu doldur biz sana ulaşalım:

Adınız:

Soyadınız:

E-Postanız:

Güvenlik Sorusu:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir