Para Kazanmak ve Sosyalleşmek İsteyen Öğrenciler Buraya!

Ogrenciyegelir.com; yetenekli öğrencilerin kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, para kazandığı ve sosyalleştiği ​​bir öğrenci platformu. Mevcutta kayıtlı 8000’in üzerinde öğrenci bulunuyor ve şu ana kadar bu öğrenciler için 90.000 TL’nin üzerinde harçlık yaratmış.

Ogrenciyegelir.com‘un kurucularından Hüseyin Furkan Öztürk ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik ve bu öğrenci platformunun nasıl çalıştığını ve hem öğrenciler hem de öğrencilere görev yükleyenler açısından faydasını konuştuk.

Moblobi.com: OgrenciyeGelir.com Nedir?

OgrenciyeGelir.com / Hüseyin Furkan Öztürk: Öğrencilerin yetenekleri ve bilgileri sayesinde onlara verebileceğiniz işleri ogrenciyegelir.com da öğrenciler ile buluşturuyoruz. Öğrenciler hem para kazanıyor hem de kariyer yapıyorlar. İş verenlerin aradığı yetenekli mezuna ve uzman öğrenciye site üzerinden kolayca ulaşması mümkün. Staj arayanları, ödev ve derslerine yardım talep edenleri, cebine harçlık yapmak isteyenleri ve blog yazarlığına bürünenleri bir araya toplayan bir platform. Yakın zamanda daha fazla seçenek vermek mümkün olabilecek. Öğrenciler arası ikinci el eşya , ders kitapları ve ders notları satabilecekleri hatta arkadaş edinebilecekleri sosyal bir platform olma yolunda çabalarımız devam ediyor.

Moblobi.com: ÖğrenciyeGelir’de kimler görev yükleyebilir?

OgrenciyeGelir.com / Hüseyin Furkan Öztürk: Yapılması gereken işi yetiştirecek yeteri kadar vakti ya da motivasyonu olmayan herkes ücretsiz olarak görev yükleyebilir ve çalışkan öğrenciler tarafından başarıyla tamamlanmasını sağlayabilir. İşin bitiminde öğrencimizi taktir etmek istiyorsanız öğrencimiz hakkında olumlu ve güzel yorumlar yapabilirsiniz. Yüklediğiniz görevler için kimliğinizi, iletişim bilgilerinizi teklif verenler dahil kimseyle paylaşmıyoruz. Ücretsiz yüklediğiniz görevler için teklifler geldikçe yine ücretsiz bir şekilde mail ve sms ile bilgilendiriliyorsunuz.

Moblobi.com: ÖğrenciyeGelir’de süreç nasıl ilerliyor?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN:

 

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Burcu Aydın

Burcu Aydın

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/burcu-aydin/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı