Mine Tezer ile Teknolojinin Kalbi ve Girişim Yolculuğu Üzerine…

Koçluk, Danışmanlık, Mentorluk, Eğitmenlik gibi pek çok şapkası bulunan Mine Tezer ile keyifli ve verimli bir röportaj gerçekleştirdik. Hem yaptığı çalışmalar, hem de girişimcilik üzerine konuştuk.

Girişimcilik bir yolculuk…

Teknoloji ve dijital odaklı girişimler başta olmak üzere girişimcilik ekosisteminde pek çok girişime destek olan Mine Tezer, kendi girişimcilik yolculuğundan da bahsetti. 20 yıllık bilişim sektöründeki çalışma hayatından sonra, buradan elde ettiği deneyim ve tecrübeleri kendi hayatına nasıl aktardığını ve kendisinden mentorluk alan girişimcilerin yolculuklarında onlara nasıl aktardığını da konuştuk.

İçimizdeki Hazinelere Yolculuk adlı blogunda da yazılarını paylaşan Tezer, bu isimle workshop’lar da gerçekleştirmiş. Yolu kendi yolu ile kesişenlere destek olurken; kesişemeyenlere de bu blog aracılığı ile ulaşıp destek olmaya çalışıyor. Mine Tezer’i www.minetezer.com ‘dan da takip edebilirsiniz.

Teknoloji girişimleri umut vaad ediyor…

Türkiye’nin teknoloji ile deneyimi konusunda da görüşlerini aldığımız Mine Tezer, özellikle mentorluk verdiği süreçte karşılaştığı teknoloji konusundaki girişimlerin bu alana umut taşıdığını da paylaştı.

Mine Tezer ile hem girişimcilik hem de teknoloji hakkında konuştuğumuz röportajımızı mutlaka izleyin:

Etiketler
Burcu Aydın

Burcu Aydın

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/burcu-aydin/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı