Spotify ‘la Ünlü Olmak Artık Daha Kolay!

Spotify, dijital müzik platformlarının en popüler olanı! Ve yeni bir özellik ile karşımızda!

Sanatçıların müziklerini rahatça doğrudan platforma yükleyebilmeleri için Spotify yeni çıkardığı özelliği kullanıma sundu. Bu upload işlevi ile, özellikle platformun yeni kullanıcıları için etkili olacağı düşünülüyor.

Dünya genelinde en popüler olan ve abone sayısı en çok olan platform Spotify, kendini sürekli güncelleyerek hem dinleyiciler hem de sanatçılar için gün geçtikçe yeni özellikler sunuyor. Şarkı yükleme işlevi sanatçılar tarafından yoğun talep edilen bir özellikti. Ve talebi geri çevirmeyen popüler müzik platformu, bu özelliği tüm sanatçılara açtı.

Bir süredir test edilen, Noname, Micheal Brun, VIAA, Hot Shade gibi sanatçılar ve müzik şirketlerinden de olumlu geri bildirim sağlanınca Spotify, artık tüm sanatçılara açılması gerektiğini düşündü ve bu özelliğin nasıl çalıştığı hakkında detayları da ekledi.

Peki bu özellik nasıl çalışıyor?

DEVAMI İÇİN 2’ye TIKLAYINIZ!

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Meryem Ay

Meryem Ay

Bilgisayar mühendisliği öğrencisi. Hızla değişen,dijitalleşen dünyaya ayak uydurmak isteyenler için Moblobi.com'daki köşesinde sizler için yazıları olacak. Sosyal medya hesaplarından da ulaşabilirsiniz. Twitter : meryemaay


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı