Spotify 2018’deki Genel Ruh Halinizi Söylüyor!

2018’deki genel ruh halinizi dinlediğiniz müzikler söylüyor!

2018 yılı geçiyor, peki nasıl bir yıl geçirdiğinizi hatırlamak ister misiniz? Eminim ki 2018 yılındaki genel ruh halinizi en iyi yansıtacak şey yıl boyunca dinlediğiniz şarkılar olacaktır. Dinlediğiniz şarkıların türü ve belki de sözleri sizin 2018 yılındaki genel ruh halinize ayna tutacaktır. Spotify her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm yıl boyunca yaşadığınız coşkulu ve hüzünlü anlarınızı kaydetti. Geçtiğimiz yılı değerlendirmek ve size yıl boyunca en çok hangi şarkılar eşlik etmiş dinlemek için Spotify 2018 Özeti ‘niz hazır.

Spotify 2018 Özeti yoğun talep görüyor, size özel 2018 yılının sondtrack’lerini ve podcast’leri oluşturuyor; paylaşmanıza da imkan tanıyor. Sizin 2018’de dinlediğiniz müziklere dayanarak size özel ve interaktif bir liste oluşturuluyor.

Bununla da kalmıyor elbette… 2018’de kaç dakika müzik dinlediğinizi tahmin edip kontrol etmeye ne dersiniz… Ya da bu sene keşfettiğiniz sanatçıların sayısını biliyor musunuz? En çok dinlediğiniz şarkılar, müzik türleri ve sanatçıları öğrenmek ister misiniz? Tüm bunlar Spotify 2018 Özeti ile size sunuluyor. Dilerseniz bunu Spotify 2018 Özeti (Spotify 2018 Wrapped) paylaşım kartınızla sosyal medyadan da paylaşabiliyorsunuz.

Spotify özetiniz NewYork billboardlarında olabilir, nasıl mı?

Peki sanatçıysanız en çok dinlenen şarkınızı ve hayranlanlarızı nasıl öğrenebilirsiniz?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN:

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Tuğba Tekyıldız

Tuğba Tekyıldız

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/tugba-tekyildiz/ E-posta: onur.aydin@moblobi.com


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı