Bilgisayarınız İçin Başarılı Aksiyon Oyunları

Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte oyun sektörü de inanılmaz ilerleme kaydetti. Bazı kullanıcılar zamanının çoğunu bilgisayar başında oyun oynayarak geçiriyor. Yazımızda; bilgisayarınızda keyifle oynayabileceğiniz aksiyon oyunları kategorisinde tavsiyelerde bulunacağız.

Firmaların geliştirdiği yeni oyun motorları ile birlikte harika grafiklere sahip oyunlar hayatımıza girmiş durumda. Tüketiciler, artık sadece oyun oynamak için bilgisayar satın alır hale geldi. Bu sektöre yapılan yatırımlar kesinlikle boşa değil. Oyun ekipmanları satın almak birer tutkuya dönüştü. Işıl ışıl görüntülerinin altında her biri teknoloji harikası olan bu ekipmanlar, harika grafikler sunan oyunların kullanıcılar tarafından tam kapasiteyle oynanmasına imkan sağlıyor.

Gelin hep birlikte bu teknolojik bilgisayarlar ile keyifli zaman geçirebileceğiniz aksiyon oyunları neler bir göz atalım.

Bilgisayarınız İçin Başarılı Aksiyon Oyunları

Call Of Duty: Modern Warfare

Call Of Duty’nin son oyunu olan Modern Warfare, oldukça çarpıcı hikayeleri ve intikam sahneleri ile oyun severleri adeta bilgisayar başına kilitliyor.

Özellikle; Kaptan Price karakterinin geri dönüşü oyuncularda büyük heyecan yaratmakta.

GTA 5

Piyasaya çıkalı yıllar olmasına rağmen hala GTA 5 teknoloji canavarı bilgisayarlar için biçilmiş kaftan.

Gelen her güncelleme, oyunu oynamak için size farklı sebepler sunuyor. Aradan yıllar geçmesine rağmen GTA 5 hala Rockstar Games’in en kuvvetli oyunları arasında yer almakta.

Red Dead Retamtion 2

Birçok otoriteye göre bugün oyun sektörünün en başarılı firması olan Rockstar Games tarafından 2018 yılında piyasaya sürülen Red Dead Retamtion 2, sizi vahşi batıya geri döndürecek olan inanılmaz grafiklere sahip, oyunu güçlü bilgisayarlarda oynamak için üretilmiş bir oyun.

Uzun süreli hikayesi ve serbest modunda iken yan görevleri ile avcılık, insan kurtarmak gibi farklı maceraları sunan bu oyun bilgisayar formatına geçirildikten sonra kullanıcıların büyük ilgisini kazandı.

Volarant

Riot Games, League Of Legends ile kazandığı inanılmaz başarıyı yinelemek adına yakın zamanda 3 yeni oyunu oyun severlerin beğenisine sundu. Bunların en çok ilgi çekeni şüphesiz harika grafikleri ve özel animasyonları ile Volarant oldu.

Online bir FPS oyunu olan Volarant yayınlandığı andan itibaren çok sevildi. Düşük grafik ayarları ile de oynanabilir olan bu oyunu yüksek grafik ayarlarında oynamak kullanıcılara bambaşka bir keyif sunuyor.

Yüksek donanımlara sahip ve sizlere mükemmel oyun performansı sunan bilgisayarları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler
Teknosa Sponsorlu İçerik

Teknosa Sponsorlu İçerik

Türkiye'nin teknoloji lideri Teknosa'nın Moblobi.com'daki köşesini takipte kalın. Teknoloji hızla değişirken; son gelişmelerden geri kalmayın....


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı