Teknofest Ayağınızı Yerden Kesmeye Hazır!

İstanbul’da gerçekleşecek olan Teknofest için geri sayım başladı. 20-23 Eylül tarihleri arasında yeni havalimanı yerleşkesinde düzenlenecek olan Teknofest İstanbul havacılık uzay ve teknolojileri kapsamında yapılıyor. Ayakların yere basmayacağı ve yerden kesileceği ilk festival düzeyinde olan Teknofest’de jet uçak gösterileri, paraşüt atlayışları, helikopter ve akrobasi gösterileri, simülasyon uygulamaları, takım oyunları, planetaryum, rüzgar tüneli, hava araçları sergisi gibi daha birçok yarışmanın düzenleneceği Teknofest İstanbul havacılık uzay ve teknoloji festivalinde ilk kez roket yarışmasında düzenlenecek. Oldukça ilgi göreceğe benziyor.Sizin de ilginizi çekti değil mi?

Özellikle teknoloji konusunda farkındalık oluşturmak isteyen, bu alanda çalışan kitleleri ve gençleri destekleyen, çocukları teknoloji gibi konularda araştırma yapmaya sevk etmek, özendirmek amacı altında toplanan bu çalışma kapsamında Taksim Meydanı’nda kurulan dikey rüzgar platformu İstanbullulara heyecan ve adrenalin dolu dakikalar yaşatacak.

Peki  Teknofest deneyimi olan  bu heyecan dolu dakikalar neleri kapsıyor?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Zeynepcan Sarıçiçek

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı