Black Friday’de Sanal Dolandırıcılara Dikkat!

Türkiye’nin perakende sektörüne yön veren ve büyük indirimlerin yapıldığı Black Friday yani Efsane Cuma için geri sayım başladı diyebiliriz. Peki bilmeyenler ve online alışveriş tutkunu olmayanlar için Black Friday nedir? Teknoloji başta olmak üzere birçok sektöre ilişkin mağazaların tüketiciler için indirim yaptıkları ve alışverişin gerçekleştiği bir etkinlik olarak tanımlıyoruz.

Bu büyük fırsatı kaçırmak istemeyen milyonlarca birey bu sene Black Friday’ın ne zaman gerçekleşeceğini merak ediyor. Siz sormadan biz hatırlatalım. Bu Cuma gerçekleşecek olan yani 23 Kasım’da ki süper cumayı kaçırmayın diyoruz.

Peki nedir bu Black Friday? Online alışveriş tarafında siber saldırganların tetikte olduğu bu günde nelere dikkat etmelisiniz?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler

Zeynepcan Sarıçiçek

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı