Trackr ile Kaybolmaya Son! - Moblobi.com
Yeni Teknolojiler

Trackr ile Kaybolmaya Son!


Aracınızı park yerinde hiç kaybettiniz mi? Bu mümkün olabiliyor. Park edip alışverişe gidiyorsunuz ve döndüğünüzde arabanızın nerede olduğu hakkında bir fikriniz yok. Bu durum özellikle sıcak, güneşli bir günde daha sinir bozucu olabilir. Bunu önlemek için aracınızı takip etmek için pahalı bir GPS sistemi kurmanıza gerek yok.Bu çok pahalı bir yol.
Servet harcamaksızın aracınızı izlemek için bir yol var mı? Evet, şimdi var!
Kaliforniya merkezli bir start-up şirketi bunu gerçeğe dönüştürebildi. Akıllı telefonunuzla çalışan küçük bir cihaz hazırladılar ve tam olarak aradığınız şey olabilir!

Trackr Nedir?

Bu cihaz teknoloji harikası bir izleme cihazıdır.Hayatımızdaki önemli şeyleri takip etme şeklimizi değiştiriyor.

Trackr Nasıl Çalışır?

Çok kolay! Ücretsiz TrackR uygulamasını akıllı telefonunuza takın, uygulamayı cihazınıza bağlayın ve hazırsınız! Kurulum sürecinin tamamı yalnızca 5 dakika veya daha az sürüyor.
Anahtarlarınızı, evrak çantanızı, cüzdanınızı, en son teknoloji cihazlarınızı ve kaybetmek istemediğiniz başka şeyleri ekleyebilirsiniz. Ardından eksik öğenizi saniye sürede bulmak için TrackR uygulamasını kullanın.
Yukarıdaki araba senaryosunu hatırlıyor musunuz? TrackR’ye sahipseniz, aracınızın taban paspasının altında, bagajda veya eldiven bölmesinde gizleyebilirsiniz. Arabanızın çalınması halinde görünür bir yerde bulunmaz.
Aracınızı nereye park ettiğinizi unutursanız, akıllı telefonunuzu cihaza eşleyin ve TrackR uygulamasını açın. Ekrandaki “kayıp eşya” simgesine dokunun; uygulama, TrackR’nin bilinen en son konumunun tam koordinatlarını gösterecektir.

Trackr Başka Ne Yapabilirim?

Daha önce de belirtildiği gibi, TrackR sınırsız olanaklara sahiptir. Cihaz öyle küçük ve göz kamaştırıcıdır ki evcil hayvanınıza takabilirsiniz. Onların yakasına koyun ve yakınlardaki yerlere doğru hızla ilerledikçe onları arama meselesi sona erecek! Onu anahtarlarınıza ve cüzdanınıza bağlayın ve zamanı boşa harcamayın.

TrackR çift taraflı bir yapışkanla birlikte gelir, böylece dizüstü bilgisayarınıza veya bisiklet koltuğunuzun altına yapıştırabilirsiniz. Eşyanızı çalanları takip edin ve cezalandırın!

Bunu sizin için önemli olan her şeye yapıştırın!

Trackr Nasıl Kullanılır?

Yapmanız gereken tek şey şu 3 adımın izlenmesidir:
1. Üreticinin web sitesinden Trackr’yi alın. Yaklaşık 1 hafta içinde evinize teslim alacaksınız.
2. Trackr’u Smartphone’unuzla (iPhone veya Android) bağlayın ve kaybetmek istemediğiniz nesnenin yanına yerleştirin.
3. Ücretsiz uygulamayı indirin ve eşyalarınızı daima bulundurun.Bu kadar basit!

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı