Polar M600 Yüzme Metrikleri Sunuyor! - Moblobi.com
Yeni Teknolojiler

Polar M600 Yüzme Metrikleri Sunuyor!


Piyasadaki tüm giyilebilir teknoloji içeren spor malzemeleri arasında yüzme ile ilgili olarak tasarlanmış pek alternatif bulunmuyor. Giyilebilir ürüler konusunda spor teknolojilerinin liderleri arasında olan Polar, M600 akıllı spor saatini Android Wear 2.0’a güncelliyor. Güncelleme ile kapalı yüzme metriklerini takip etme olanağı geliyor.

Standart mesafe ve temponun ötesinde, Polar M600’ü kullanan yüzücüler, dakika başına vuruşlarına ve havuz başına düşen darbelere ait gerçek zamanlı yüzme verilerini görebiliyorlar. Smartwatch, kullanılan darbenin türünü de belirleyebiliyor. M600, serbest stil, sırtüstü, kurbağalama veya kelebek yüzme türlerinin tamamında takip ederek raporlama yapabiliyor.

Polar M600, spor eğitimi göz önünde bulundurularak tasarlanmış, ancak günlük kullanıma uyacak şık tasarımı koruyor. Polar’ın özel LED optik teknolojisi ve algoritmaları, kalp frekansını saptamak için tutarlı, doğru veri elde etmeyi sağlıyor. Saatteki diğer özellikler arasında entegre GPS, 7/24 etkinlik izleme ve Polar Akıllı Koçluk bulunur. Güncellenmiş 36 saatlik bir pil ömrüyle Polar M600, uzun ömürlülüğünü de taahhüt ediyor.

Yüzmeye ek olarak, M600 saatin kendisinden Google Play Store’a erişme olanağına da bulunuyor. Uygulamalar doğrudan cihaza indirilebilir ve çalıştırılabilir. Google Asistan ayrıca kullanıcıların akıllı saatten en iyi şekilde yararlanmalarını da mümkün kılıyor. Saatin dış görünümü ise isteğinize göre kişiselleştirilebiliyor. Ayrıca e-posta, sosyal medya veya mesajlarınıza doğrudan cevap verme olanağı veriyor.

Android Wear 2.0 güncellemesi, bu baharda tüm Polar M600 kullanıcılarına sunulacak. Akıllı saati satın almak isteyenler için fiyat bilgisi hakkında birkaç ipucu: Amazon siyah ya da beyaz çeşitleri 330$. Kayış alternatiflerinin fiyatları ise: 30 $ (siyah, kırmızı veya beyaz alternatifler bulunuyor.)

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı