Solunum Yoluyla Besin Takviyesi Artık Mümkün!

Günümüzde dengeli bir beslenme sağlayamayan kişiler besin takviyesi, enerji içecekleri, ek gıda konsantreleri veya ilaçlarla bu eksiği gidermeye çalışmakta. Aslında bunlara alternatif bir yöntem var, o da mikro-aerosolizasyon. Yani besin takviyesi buhar şeklinde, hava yolu ile vücuda alınıyor. İlaçların hava aracılığı ile alınması aslında daha hızlı etki ettiği ve gerekli dozu azaltabildiği için çoğu hekim tarafından onaylanmakta.

Peki bu solunum yoluyla besin takviyesi nasıl sağlanıyor?

Nutriair ilk bakışta sade tasarımlı ve ince bir elektrikli sigara gibi durmakta. Fakat bu cihaz buhar yolu ile vücuda çeşitli besin takviyesi sağlıyor. Ürünler alkol, gluten, şeker, tütün veya nikotin içermiyor. Yani aslında ne sigara ile, ne Vape cihazları ile, ne de elektrikli sigara ile hiç alakası yok. Sadece görüntüsü öyle ve teknik olarak içinize duman çekiyorsunuz. Çubukların hepsi yüzde 100 geri dönüştürülebilir materyallerden imal edilmiş. Ucundaki minik LED ışık, çubuk içindeki besleyici madde bittiği zaman yanarak uyarıyor.

Peki solunum yoluyla hangi tatları alabiliyoruz? Bunların herbiri uyumamızı, günlük enerjimizi arrtımanızı, odaklanma ve hafızanızı hatta diyetinizi bile kolaylaştırıyor? Peki ama nasıl? Peki bu besin takviyesi yöntemi şu an kullanılıyor mu ve fiyatları ne?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN:

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Ceren Kutukcuoglu

Ceren Kutukcuoglu

Tiyatro sever,fotoğraf çeker, gezip görmeye pek meraklı aç bir mühendis... Dijital dünyanın yeniliklerini birlikte takip etmek için Moblobi.com'daki köşesinde sizi bekler. https://moblobi.com/author/ceren-kutukcuoglu/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı