Sanal Gerçeklik Aracınızın Arka Koltuğunda! - Moblobi.com
Yeni Teknolojiler

Sanal Gerçeklik Aracınızın Arka Koltuğunda!


Teknolojinin değişik alanlara uyarlanmasını seven ve bu tür şeyleri deneyimlemekten hoşlananlara bir müjde verelim. Sanal gerçeklik deneyimi artık araçların içerisine de girmiş durumda. Detaylar haberimizde…

Teknolojiseverler yakından takip ederler ve bilirler. Las Vegas’ta her yıl düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı yani CES Fuarı’ında yeni teknolojiler görücüye çıkar ve pek çok değişik ürün ile bu etkinlikte tanışırız. Hatta markaların çoğu yeni ürünlerinin lansmanları için bu fuarı dahi beklerler. Bu yıl gerçekleşmekte olan CES 2019‘da araç içi eğlence sistemlerine yönelik farklı bir çalışma dikkatleri çekmişe benziyor.

Arka koltukta oturan yolcuların artık sıkılmayacağının haberini size sevinçle verebiliriz. Şöyle ki; Audi, arka koltuktaki yolcular için bir sanal gerçeklik deneyimi oluşturuyor. Yolcular, video oyunlarını, sinema filmlerini ve interaktif içerikleri VR yani sanal gerçeklik gözlüğü ile deneyimleyebiliyor olacaklar. Hatta şunu da belirtelim ki; otomobilin yoldaki hareketleri birebir olarak bu seyredilen, deneyimlenen içerikler ile senkronize olarak size gerçeklik boyutunu daha da arttırıyor olacak.

Peki nasıl uygulanacak?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN:

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı