Rüyanızda Ne Görmek İsterseniz Onu Görebilirsiniz! - Moblobi.com
Yeni Teknolojiler

Rüyanızda Ne Görmek İsterseniz Onu Görebilirsiniz!


Aslında hepimiz, özellikle çocukken çizgi filmlere özenerek hayallerimizi kontrol etmek istemişizdir. Kuşkusuz ki hepimiz uçabilmek, sihir gücümüzün olması gibi uçuk hayaller kurmuşuzdur. Rüyalarımızda kendimizi bu hayallerimizi gerçekleştirirken bulmuşuzdur kendimizi… Eskiden imkansız olan bu hayaller artık bu yeni üretilen cihazla mümkün hale geldi. iBand+ adı verilen teknoloji ile artık hayallerimizi ve rüyalarımızı kontrol edebiliriz.

Peki bu iBand+teknolojisi hayallerimizi nasıl kontrol ediyor? Asıl amacı ne? Tüm bu merak ettikleriniz haberin detaylarında…

Rüyada olduğumuzu nasıl anlıyor ve neler yapıyor?

iBand+ aslında rüyada ve uykuda problem yaşayanlar amacıyla üretilmiş son teknolojik bir cihaz. Bir kafa bandı şeklinde tasarlanmış. Siz uyurken rüyada olduğunuzu algılıyor ve sizi uyandırmadan bir rüyada olduğunuzu bildirip, zihninize bir ipucu gönderiyor. Onu cazibeli kılan tarafı ise bluetooth yardımıyla telefonunuza bağlanarak bütün detayları telefonunuza da aktarabiliyor olması. Yani rüyanızda yaşadığınız hiç bir şeyi artık unutmamış oluyorsunuz, çünkü uyandığınızda telefonunuzdan inceleme şansınız olmuş oluyor!

Peki rüyalarımızı nasıl kontrol edebiliyor?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

123Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı