NiftyX Bileklik, Telefonunuzu Her Yerde Şarj Edebiliyor!

Moblobi.com sitemizde çokça akıllı telefonlar ile ilgili batarya ve şarj haberleri yapıyoruz. İnternet, uygulamalar ve kullanım saatlerinin artması nedeniyle şarj önemli bir fonksiyon haline geldi.

NiftyX bileklik de işte tam bu sorunumuza çare oluyor. Başka bir kabloya ihtiyaç duymadan her yerde telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz.

Açık ismi NiftyX Lifesaving Bracelet (NLB) … Yani hayat kurtarıyor. Kılıfı gerçek deriden, üzerindeki ünite ise çelikten. Hızlı şar ve su geçirmeme özelliklerine de sahip. Android ve iOS’da farklı iki kablosu mevcut, istediğinizi ürünü alırken seçebiliyorsunuz.

NiftyX Basic ve NiftyX Awesome modellerinde kablosuz şarj özelliği yok. Sadece kabloyu bileklik olarak taşıyıp gittiğiniz yerde şarj edebiliyorsunuz. NiftyX Lifesaving modelinde ise kablosuz şarj özelliği var.

Hemen söyleyelim bu ürün henüz tasarım aşamasında ve seri üretime geçmek için Indiegogo sitesinde fon topluyor. 5 bin dolar toplarsa piyasaya çıkabilecek. NiftyX Basic Bracelet 3 USD, NiftyX Amazing Bracelet 12 USD, NiftyX Lifesaving Bracelet 18 USD fiyata sahip.

Kaynak: Indiegogo

Etiketler


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı