Selfie’leri Artık AirSelfie’ye Bırakın!

Selfie anlayışımızı bir adım öne taşıyan AirSelfie artık Selfie çubuklarıyla kendimizi inanılmaz pozisyonalara sokmadan Selfie çekilebileceğimizi gösteren dünyanın en küçük taşınabilir uçan kamerasıdır. Telefonunuzun arkasında taşınabilecek kadar küçük boyutta olan drone sayesinde onu telefonunuzla kontrol edip harika anlarınızı kaydedebilirsiniz.

Üstelik aliminyum kasası ve sadece 52 gram ağırlığındaki AirSelfie’yi cebinizde taşırken hiçbir zorluk çekmezsiniz.

AirSelfie’nin Özellikleri

AirSelfie, üzerinde bulunan 5MP’lik kamerası sayesinde cep telefonunuza yükleyeceğiniz uygulamayı kullanarak fotoğraf ve HD video çekme olanağı sağlıyor. 20 metre yüksekliğe çıkabiliyor ve kendini sabitleyerek fotoğraf ve video çekimi yapıyor.

Güçlü Mikro Motorlar

Üzerinden bulunan 4 adet mikro Brushless motorları sayesinde 3 dakika boyunca havada kalabiliyor. Bu motolar çok küçük olmasına rağmen çok güçlü motorlardır.

1 Saate Kadar Uçuş Süresi

Üzerinde 260mAh’lık kapasiteye sahip bir batarya bulunmaktardır. 3 dakika havada kalması kısa bir zaman gibi gelebilir fakat telefonun arkasına takılabilen şarj kılıfı sayesinde tam 20 kez şarj edilebiliyor ve bu sayede 1 saatlik uçuş sağlayabiliyor.

SD kart ve Mobil Uygulama

Tam bir cep boyutunda olan bu cihaz cebinizde çıkardığınız an akıllı telefonun ile çalışmaya başlayabilir durumda oluyor. Çektiğiniz fotoğrafları kendi uygulaması üzerine ve aynı zamanda üzerinde bulunan 4 gb’lık sd karta kaydediyor.

 Airselfie, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji

Sipariş ve Fiyat

Ön siparişi ve fonlaması şimdiden Kickstarter adresinden başlamış bulunmakta ve gerekli fonu fazlasıyla toplamış durumda. 2017 Mart’ta dağıtımını başlatılacak olan AirSelfie’ni fiyatı ise kutu içeriğini göre değişip 179€’dan başlamaktadır ve tüm dünyaya gönderim yapmaktalar

AirSelfie Holdings Ltd.

AirSelfie, kurucu ortak olan Edoardo Stroppiana tarafından, AirSelfie Holdings Ltd. şirketi adına geliştirilen bir üründür. Yapımında, dünyanın heryerinde gelen yaklaşık 60 kişilik bir ekip rol üstlenmiştir ve aynı zamanda Londra merkezli bir şirkettir.

Sonuç Olarak;

Piyasadaki diğer kameralı dronlar ile karşılaştırdığımız bunun kadar küçük, akıllı telefon ile kontrol edilebilir ve portatif bir drone bulmak neredeyse imkansız diyebiliriz. Üstelik hafif olmasıda en güzel özelliklerinden biri diyebiliriz. Fiyatı biraz pahalı gibi gözüksede cepte taşınabilir bu mini drone bizi gelecekte nasıl bir selfie anlayışıın beklediğini gösteriyor.

Kaynak:

 DijitalX, Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı