Koşarken Ayakkabınız Koçunuz Olsun İster Miydiniz?

Runvi, bir nevi koşarken size koçluk yapan bir akıllı taban. Nasıl mı?

Birçok yazımda belirttiğim gibi teknoloji günden güne gelişiyor ve hayatımıza adapte olmaya devam ediyor. Özellikle giyilebilir teknolojiler sağlık alanında epey bir rövanşta. Bu teknolojiler, hareketlerimizi takip edebiliyor, geri dönüş alabiliyor, daha iyi bir hayat için öneriler sunabiliyor. Peki Runvi hangi ihtiyaca karşılık üretildi?

Runvi, koşucular için geliştirilen giyilebilir teknoloji ürünü. Bu bir akıllı taban ve size adeta koçluk yapıyor. Bu taban ile pazar koşularınızda yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir ürün olacağa benziyor şimdiden söyleyelim. Peki neler yapıyor bu akıllı taban Runvi?

Runvi, sizin koşu verilerinizi analiz eder. Bu sayede sizlere öneriler sunarak koşu performansınızı arttırmaya yardımcı olur. Bu akıllı taban, Apple Watch uyumlu özel bir iOS uygulaması ile çalışır.

Peki bu akıllı taban Runvi kişiye özel spor planlarını nasıl oluşturuyor, nasıl spordaki yorgunluk ve ağrı şikayetlerinizi engelliyor? Fiyatı ne olacak?

DEVAMI İÇİN 2’ye TIKLAYINIZ!

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler

Meryem Ay

Meryem Ay

Bilgisayar mühendisliği öğrencisi. Hızla değişen,dijitalleşen dünyaya ayak uydurmak isteyenler için Moblobi.com'daki köşesinde sizler için yazıları olacak. Sosyal medya hesaplarından da ulaşabilirsiniz. Twitter : meryemaay


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı