Kopan Şarj Kablolarınızı Tamir Eden Sihirli Kalem! - Moblobi.com
Yeni Teknolojiler

Kopan Şarj Kablolarınızı Tamir Eden Sihirli Kalem!


Teknoloji devrinde yaşadığımız kaçınılmaz bir gerçek. Telefonlar, tabletler, bilgisayarlar artık sadece ihtiyaç duyulduğunda girilen mecralar olmaktan çıkarak, yanımızdan asla ayırmadığımız elektronik aletler olma yolunda ilerliyor. Özellikle elektrikle çalışan bu teknolojiler elektrik olmadığı zamanlarda veya şarj kablolarımızın yıprandığı ve çalışmadığı zamanlarda bireylerin en büyük korkusu olan çağın hastalığı şarjım bitiyor korkusunu gündeme taşıyor. Bu kabloların deforme olmasına karşı sihirli kalem adını verdikleri Blufixx denilen teknoloji bu konuya el atmış durumda.

Nasıl yapıyor?

Artık şarj kablolarınızı yenilemek zorunda değilsiniz. Tek yapmanız gereken şey bu kalemi satın almak ve sahip olmak. Ahşap ve metal gibi tamir kalemleri geliştiren Blufixx ’in yeni olan bu onarım kalemi şarj kablonuzu sabitleyen bir yenilikle geliyor.

Kalem başlarda 3D olarak nitelendirdiğimiz bir boyutta izlenim gösteriyor. Kalemin uç kısmından çıkan jel kıvamındaki polimeri, zarar görmüş bölgeye uyguluyorsunuz. Daha sonra arkasında yer alan bölgedeki LED ile UV ışınlarını göndererek LED’i onarıyorsunuz. Oldukça dayanıklı bir hale gelen polimer eskisinden sağlam hale geliyor ve esnekliğini de koruyor.

Özellikleri bununla da bitmiyor… Başka neler sağlıyor?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı