Kahve ve Çayınızı Soğutmayan Akıllı Kupa! - Moblobi.com
Yeni Teknolojiler

Kahve ve Çayınızı Soğutmayan Akıllı Kupa!


Her kahve ve çayın kendine özgü bir sıcaklığı varsa, bizlerin de istediğimiz kahveyi ve çayı istediğimiz sıcaklıkta tutma gibi bir hakkımız olmalı. Bir akıllı kupa girişimi olan Ember size istediğiniz çayı veya kahvenizi sizin tercihinize göre istediğiniz sıcaklıkta tutuyor.

İstediğiniz içecekten bir yudum aldıktan sonra başka bir işle ilgilenirken içeceğinizin varlığını unutuyor ve soğutuyorsunuz. Sonrasında ise yeni bir içecek almak zorunda kalıyorsunuz. Bu akıllı termos bir tüketici teknolojisi. Ember insanların yediklerini ve içtiklerini istedikleri sıcaklıkta tutan bir saklama sistemi geliştiriyor.

En sevdiğiniz içeceği istediğiniz sıcaklıkta tutmaya yarayan hepimizin günlük hayatlarımızda kullandığı termoslardan sonra Ember, çalışırken, dinlenirken, elinizden düşürmek istemeyeceğiniz seramik bir akıllı kupa olacak gibi görünüyor.

Bluetooth bağlantısını kullanarak kullanıcılarına ve bireylere cep telefonları üzerinden istedikleri sıcaklığı ayarlama imkânı veren bu seramik akıllı kupa, içeceği ısıtarak içmek istediğiniz dereceye ve hale getiriyor. The Ember Travel Mug uygulaması ile de istenilen sıcaklığa ulaştığında size mesaj geliyor. Bu seramik akıllı kupalar çok sevileceğe benziyor. İlk yudumdan son yuduma kadar içeceğinizden aynı hazzı alabilmeniz için içinde sıcaklık sensörlü, hızlı soğutma sistemleri ve mikro işlemcili ısıtma sistemi bulunduran bu termal akıllı kupa seyahat ve yolculuk ederken yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz favori kupanız olma yönünde ilerliyor.

Amerika’da talebi fazla olan icatlar arasındaki bu akıllı kupa çok şaşıracağınız nerede satılıyor?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN
12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı