Kilo Verdiren Kulaklık, Kabus Görmeyi Engelleyen Bant ve Diğer İlginç Giyilebilir Teknoloji Ürünleri!

Giyilebilir teknoloji ürünleri günlük hayatımızdaki sıradan pek çok nesneyi hayatımızı kolaylaştıran şeylere dönüştürüyor. Bazen de bambaşka ve hiç akla gelmedik işlere yaramalarını sağlıyor. Örneğin bir kulaklık sizin kilo vermenize yardımcı olabilir, bir kafa bandı kabuslarınızdan kurtarabilir mi? İşte bunlar gibi değişik ve ilginç giyilebilir teknoloji ürünleri:

  • Modius isimli kulaklıkla kilo verin

Modius isimli bu kulaklıkla kilo verebiliyorsunuz. Bu cihaz beyninizin hipotalamus tarafına belli sinyaller göndererek kilo vermeyi tetikliyor. Modius’un kafanızdaki kemik kalınlığınıza göre ayarlanabilen 10 farklı şiddette sinyal seçeneği mevcut. Uygulanması ise 3 ay boyunca, haftalık 5 sıklıkta, 45 dakikaya varan şekilde oluyor. Şirket, kilo vermeyi sağlayan bu kulaklığın, çok kişi üzerinde test edildiği ve kesinlikle işe yaradığını iddia ediyor.

  • Twitter’la çalışan bu sütyen, açıldığında size haber veriyor

Sosyal sorumluluk amaçlı üretilen bu sütyen göğüs kanserine farkındalık yaratmak için tasarlanmış. Her açıldığında cep telefonunuza göğsünüzü kontrol etmeyi unutmayın şeklinde bir uyarı gönderiyor.

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Tuğba Tekyıldız

Tuğba Tekyıldız

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/tugba-tekyildiz/ E-posta: onur.aydin@moblobi.com


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı