İnternetten Satışlarınızı Artıracak Blog Yönetimi

Moblobi ekibi uzun yıllara dayanan tecrübesi ile markanıza özel blogunuzu kuruyor ve sizin adınıza yönetiyor. Bu sayede markanız çok daha fazla kişiye ulaşıyor.

İnternette hangi işi yapıyorsanız yapın, ana amacınızın daha fazla kişiye ulaşmak olduğunu çok iyi biliyoruz. Sonuç olarak ana hedefiniz, ürün ve hizmetiniz için internetten satış rakamlarınızı artırmak. Başta e-ticaret markaları olmak üzere internette ürün ve hizmet satışı yapan tüm markalar bu hizmetten faydalanabilir.

Moblobi ekibi uzun yıllara dayanan tecrübesi ile markanıza özel blogunuzu kuruyor ve sizin adınıza yönetiyor. Bu sayede markanız internette çok daha fazla kişiye ulaşıyor. 12 aylık çalışmada internetten gelen ziyaretçilerinizde %35 ile %55 arasında artış yaşanıyor. Size sadece arkanıza yaslanıp internetteki işinize daha fazla müşteri gelmesini izlemek kalıyor. Unutmayın ki internet pazarlamasının en etkili yolu blog yönetimi. 6 ve 12 aylık 2 adet paket mevcut. Çalışmalar 6 ay ya da 12 ay yapılıyor. Daha az süreli anlaşma kabul edilmiyor. Paketlerin maliyeti, blog büyüklüğüne göre aylık 3.000 TL ile 19.000 TL arasında değişiyor.

  • İnternette Daha Fazla Görünür Olmak İçin Neden Moblobi.com’u seçmelisiniz?

Moblobi.com, SEO uyumlu içerik yazma konusunda çok uzun yıllara dayanan deneyimli bir ekibe sahip. İhtiyacınız olan içeriği birçok analitik araç ile analiz ederek hazırlıyor; geçmiş deneyimleri ve sektör tecrübesi ile en iyi sonuçları almanızı sağlıyor. Unutmayın ki; değerli ve SEO uyumlu içerik yazma; deneyim ve tecrübe işi. Moblobi ekibi çalıştığı onlarca marka ile tecrübesini sizin markanıza da yansıtıyor.

Fırsat olarak 30 Haziran 2021 tarihine kadar yapacağınız anlaşmalarda bir defaya mahsus %30 indirim kampanyası da bulunuyor.

Markanızı internette çok hızlı büyütecek bu hizmeti almak için hemen bilgi(at)moblobi.com adresine mail atabilir ya da 05058128183 nolu telefondan müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

Etiketler
Moblobi

Moblobi

Yeni dünyadan hayatınıza fayda sağlayacak bilgiler, haberler ve ipuçları paylaşıyoruz. İTÜ Arı Teknokent'in seçtiği girişimlerden biriyiz ve Milliyet tarafından da özel ödüle layık görüldük. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için https://moblobi.com/hakkimizda/ linkini tıklayabilirsiniz. Yeni dünyadan anında haberdar olmak ve olanı biteni kaçırmamak için, sosyal medyada takip etmeyi unutma.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı