Gelecekte Ev Tadilatı Alanında Görebileceğimiz 8 Harika Yenilik!

Günümüzde ev tadilatı, dekorasyonu denildiğinde aklımıza neler geliyor bir düşünelim. Çeşit çeşit duvar kağıtları, şık mobilyalar, dekoratif lambalar, teknolojik ev ürünleri… modernden klasiğe birçok çeşit stilde dizayn edilmiş evler. Peki gelecekte ‘’ev yenileme’’ denildiğinde neler ile karşılacağız hiç düşündünüz mü?  

Bu içeriğimzde Evde Mimar ekibi Moblobi’ye konuk yazar oldu ve sizlere gelecekte ev tadilatı ve dekorasyonunda karşımıza çıkabilecek müthiş yenliklerden bahsetti; sizinde en az bizim kadar şaşıracağınıza eminiz.  

Yakın Gelecek; 3D baskılar 

Son zamanlarda çok fazla duyduğumuz 3 boyutlu baskı sayesinde yapılan dekoratif ürünler yavaş yavaş evlerimizde yer almaya başlıyor. Bu 3 boyutlu yazıcılardan elde edilen vazolar, avizeler hatta mobilyaları yakın bir zamanda etrafımızda sıkça görecekmişiz gibi hissediyoruz. 

Kendini yenileyen, temizleyen ürünler neler? Alışılmadık Ürün Tasarımları neler? Tek Bir Tuşla Bütün Havayı Değiştirin; Duvar Boyaları neler? 

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN 

1 2 3 4Sonraki sayfa
Etiketler
Konuk Yazar

Konuk Yazar

Moblobi.com'da Haber, Yazı, Deneyim veya İçerik Yazıp Paylaşmak Çok Kolay! Siz de sitemizde köşe yazarı ya da konuk yazar olabilirsiniz. Konuk Yazar Olmak için Tıklayın: https://moblobi.com/moblobi-haberler/yazi-yaz.html Köşe Yazarı Olmak için Tıklayın: https://moblobi.com/hizmetlerimiz/kose-yazari-ol.html


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı