Eşyalarınızı Artık Kaybolmasın, Akıllı Etiket Karşınızda!

Siz de elinize geçen hemen hemen her şeyi nasılsa bir gün lazım olur düşüncesiyle atmıyor daha sonra koyduğunuz yeri hatırlayıp bulamıyorsanız quick peek akıllı saklama etiketi teknolojisi tam da size göre. Akıllı saklama etiketleri nedir, ne işe yarar kısaca bakalım.

Öncelikle herhangi bir eşyamızı koymak için bir saklama kutusu veya başka bir şey buluyoruz. Elimizde bulunan quick peek akıllı saklama etiketlerinden herhangi birini seçtiğimiz kutuya yapıştırıyoruz.

Daha sonra içine koyacağımız malzemelerin fotoğrafını çekiyoruz ve önceden yapıştırmış olduğumuz akıllı etikete tanımlıyoruz.Bu işlemi bütün eşyalarınız için yaptıktan ve tamamladıktan sonra saklama kutularını koyduğunuz yeri de unutmamak adına akıllı telefonunuzdaki uygulamaya kaydediyoruz.

Quick peek akıllı etiketlerin dışarıdan bakıldığında rahatça görülebildiğinden emin olmalısınız zira bundan sonraki işlemler tamamen bu etiketlerle ilgili olacak mesela bir örnek üzerinden hatırlatalım mutfağınızda lavaboyla ilgili bir arıza çıktı sizde bunu tamir etmek istiyorsunuz ama aletlerinizi ve malzemelerinizi nereye koyduğunuzu hatırlayamıyorsunuz. Fakat quick peek sayesinde bu işlem çok basit. Telefonunuzdaki uygulamadan ihtiyacınız olan malzemeyi aratın ve size hemen hangi kutuda olduğunu ve o kutunun evin neresinde ve hangi köşesinde olduğunu söylesin.

Bu akıllı etiket nasıl kullanılıyor? Daha çok kimlerin işine yarayacak?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler

Zeynepcan Sarıçiçek

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı