Eşyalarınızı Artık Kaybolmasın, Akıllı Etiket Karşınızda! - Moblobi.com
Yeni Teknolojiler

Eşyalarınızı Artık Kaybolmasın, Akıllı Etiket Karşınızda!


Siz de elinize geçen hemen hemen her şeyi nasılsa bir gün lazım olur düşüncesiyle atmıyor daha sonra koyduğunuz yeri hatırlayıp bulamıyorsanız quick peekakıllı saklamaetiketi teknolojisi tam da size göre. Akıllı saklamaetiketleri nedir, ne işe yarar kısaca bakalım.

Öncelikle herhangi bir eşyamızı koymak için bir saklama kutusu veya başka bir şey buluyoruz. Elimizde bulunan quick peekakıllı saklamaetiketlerinden herhangi birini seçtiğimiz kutuya yapıştırıyoruz.

Daha sonra içine koyacağımız malzemelerin fotoğrafını çekiyoruz ve önceden yapıştırmış olduğumuz akıllı etikete tanımlıyoruz.Bu işlemi bütün eşyalarınız için yaptıktan ve tamamladıktan sonra saklama kutularını koyduğunuz yeri de unutmamak adına akıllı telefonunuzdaki uygulamaya kaydediyoruz.

Quick peekakıllı etiketlerin dışarıdan bakıldığında rahatça görülebildiğinden emin olmalısınız zira bundan sonraki işlemler tamamen bu etiketlerle ilgili olacak mesela bir örnek üzerinden hatırlatalım mutfağınızda lavaboyla ilgili bir arıza çıktı sizde bunu tamir etmek istiyorsunuz ama aletlerinizi ve malzemelerinizi nereye koyduğunuzu hatırlayamıyorsunuz. Fakat quick peek sayesinde bu işlem çok basit. Telefonunuzdaki uygulamadan ihtiyacınız olan malzemeyi aratın ve size hemen hangi kutuda olduğunu ve o kutunun evin neresinde ve hangi köşesinde olduğunu söylesin.

Bu akıllı etiket nasıl kullanılıyor? Daha çok kimlerin işine yarayacak?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN
12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı