İki Tarafında Ekran Olan Dizüstü Bilgisayar! - Moblobi.com
Yeni Teknolojiler

İki Tarafında Ekran Olan Dizüstü Bilgisayar!

Çift ekranlı telefonlar gibi; iki ekranlı dizüstü bilgisayarlar yani laptoplar da artık hayatımızda...


En çok kullandığımız teknolojiürünleri arasında telefonlarımız ve bilgisayarlarımız geliyor. Dolayısıyla bu ürünlere gelen yenilikleri sıkı takip ediyor ve hızlıca deneyimlemek istiyoruz. Sözkonusu ürünlere para harcamaktan da çoğu zaman çekinmiyoruz. Çift ekranlı telefonlar gibi; iki ekranlı dizüstü bilgisayarlar yani laptoplar da artık hayatımızda. İşte detaylar…

İki ekranlı dizüstü bilgisayar hangi ilginç özelliklere sahip?

İki ekranlı dizüstü bilgisayar yani laptop aslında yeni bir teknolojisayılmaz. Çünkü 2018 yılında Berlin’de gerçekleşen IFA tüketici fuarında tanıtılmıştı. Ancak bu tanıtımdan sonra çokça kullanımda ve elektronik mağazalarında görmediğimizden, birçoğumuz için hala yeni bir teknolojisayılabilir.

Dünyanın ilk çift ekranlı dizüstü bilgisayarını Lenovo üretmiş. Ürünün adı ise Lenovo Yoga Book C930. Bu çift ekranlı bilgisayar; dizüstü bilgisayarlar dünyasında aslında oldukça yenilikçi.

Lenovo Yoga Book C930, 2016 yılından beri satışta olan Yoga Book serisinin devam modeli sayılabilir. Bu cihazda, 10.8 inç büyüklüğünde ve 2560×1600 piksel çözünürlük sunan bir ekran yer alıyor. Bu ekrana ise hemen alt kısımda klavye işlevi gören bir e-mürekkep ekranı eşlik ediyor.

Peki bu çift ekranlı dizüstü bilgisayarın pili ne kadar dayanıklı? Ebatları ne kadar? İkinci ekranın sahip olduğu ilginç özellikler neler? Fiyatı ne? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN
12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı