Cüzdanlar da Akıllandı: Çalınmıyor, Kaybolmuyor!

Neredeyse her şeyin akıllısının yapıldığı günümüzde bu akıma artık akıllı cüzdanlarda katılıyor. Bu cüzdan nasıl akıllı olabilir diye soruyorsunuz? Elbette akıllı cüzdan derken içine koyduğunuzda paranızı çoğaltmıyor. Başka bir niteliğe sahip olan Voyager Smart cüzdanları konusu geniş bir yelpazede açıklamaya başlayalım.

Voyager Smart görünüş itibariyle gayet şık ve kullanımı kolay bir cüzdanı andırıyor. Cüzdanın akıllı olan tarafı ise bizlere cep telefonlarımızla bağlantıya geçme şansı veriyor olması. Peki bunun size ne gibi bir faydası olacak?

Cüzdanı bir yerde unuttunuz veya düşürdünüz ya da birisi cebinizden alıp çaldı diyelim; hemen mesafe denilen alarmı devreye giriyor ve telefonunuza ikaz gönderiyor. Telefonunuz sizin cüzdanınızın yanınızda olmadığı için uyarı ışığı geliyor ve uygulama üzerinden cüzdanın konum bilgisini size göstermiş oluyor.

İlginç bir özelliğinden daha bahsedelim. Diyelim ki cüzdanınızı nereye koyduğunuzu bulamıyorsunuz. Hemen telefonunuzun üzerinde bulunan gizli olan bir tuşa basıyorsunuz ve cüzdanınız kendiliğinden çalmaya başlıyor.

Hırsızlığa ve kaybolmalara çözüm olacak, hatta dahası da var…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Zeynepcan Sarıçiçek

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı