Bu Yüzük Size Bütün Şifreleri Unutturacak!

Güvenlik kavramı günümüz dijital dünyasının en önemli problemlerinden birisi. Özellikle teknolojinin gelişmesi kişisel bilgilerimizi bilgisayarlara aktarmamız bilgilerimize kolayca ulaşımı sağlamış. Bu yüzden üye olduğumuz her sosyal medya platformunda şifrelerimizi oldukça uzun karakterlerle yazmaya ve kimsenin tahmin edemediği şifreleri kullanmaya çalışıyoruz. Her girdiğimiz sitede farklı farklı şifre belirlemek ise bazen bizim için hayatı zorlaştırıyor. Neden mi? Çünkü aradan çok zaman geçmeden şifrelerimizi unutuyoruz.

Bu durum çoğumuzun başına gelmiştir. Peki size bütün şifreli kapıları açtıracak olan bir yüzük var desek?

Bu teknolojinin adı Token yüzük… Kendiniz olduğunuzu ispat etmek için bütün soruları içinde barındıran bu yüzük biyometrik teknoloji ve üst düzey güvenlik hizmetleriyle birlikte bütün anahtarların yerine geçebiliyor.

Peki bu yüzük ile neler yapabiliyorsunuz?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler

Zeynepcan Sarıçiçek

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı