Bebek Arabaları Artık Bisiklete Dönüşüyor!

Bebek arabaları, çağımızda neredeyse bir otomobil kadar kıymetli ve konforlu olmaya başladı. Anneye sağladığı rahatlıktan dolayı daha bebek doğmadan çoğunlukla bebek arabası yani puseti de alınmış oluyor. Bebek arabalarının elbette ki pek çok çeşidi var. Ama yapılan araştırmalara göre en çok aranan özellikler; kullanım kolaylığı, konforu, güvenililiği ve garantili olup olmadığı.

Teknoloji elbette ki bebek arabalarını da değiştirmeye başladı. Bildiğiniz üzere sizinle yakın zamanda kendi kendine sürülen yani otonom bebek arabasını paylaşmıştık. Şimdi de size yine güzel bir haber verelim ve bebek arabalarının aynı zamanda artık bisiklete de dönüşebileceğini paylaşalım. İşte detaylar…

Bebeğiniz uyuduğunda da yalnız yalnız dolaşmak zorunda kalmayacaksınız. O sırada bisiklet sürüp doğayı hissedebileceksiniz. Çünkü bu bebek arabası, bisiklete dönüşüyor ve siz bebeğiniz uyuduktan sonra, sporunuza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

30 saniyede pusetten bisiklete dönüşüyor…

Bisiklete dönüşebilen bu pusetin adı Wike SalamanderWike Salamander, 30 saniye içinde çok kolay bir şekilde, pusetten bisiklete dönüşebiliyor.

Wike aynı zamanda da, en hızlı katlanır bebek arabası olduğunu iddia ediyor. Hızlı katlanabilir olma özelliği anneler tarafından oldukça beğenilen bir özellik olmuş. Çünkü anneler özellikle bebekleriyle yalnız gezmeye çıktıklarında ya da onlarla alışverişe gittiklerinde bebek arabalarının katlanması ya da açılmasının zorluğundan oldukça şikayetçiler. Özellikle de bebekleri ağlarken açmaya ya da kapamaya daha az uğraşacakları bir çözüm istiyorlar. Bu sebeple de bu hızlı katlanabilme özelliği oldukça sevilmiş.

Bu bisiklet bebek arabasının tek özelliği elbette sadece kolay katlanması ya da bisiklet olabilmesi değil. Aynı zamanda da iki bebeğin aynı anda yanyana sığabilmesi mümkün. Bu da birden fazla bebeği olanlar için önemli bir detay. İki kişilik bu puset 32 inç genişliğinde bu yüzden toplu taşıma ve ticari kapılardan rahatlıkla geçiyor. Ayrıca tek bebeği olanlar için de bu genişlik, özellikle bebekleri uyuduğunda önemli bir konfor oluşturuyor.

Peki bu bebek arabası bisiklet olduğunda hangi özelliklere sahip oluyor? Şu an ne kadara ve nerelerden edinilebiliyor? Nasıl görünüyor, nasıl kullanılıyor, nasıl sürülüyor? Video ve detaylar haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Merve Aktaş

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı