Ayakkabını Uzaktan Kumanda Et! - Moblobi.com
Yeni Teknolojiler

Ayakkabını Uzaktan Kumanda Et!


Spor ayakkabılarımız ve muz çoğumuzun hayatının vazgeçilmez parçaları. Peki size spor ayakkabılarınızı uzaktan kumanda edebileceğinizi söylesek ne dersiniz? Detaylar haberimizin devamında…

Spordenince akla gelen ilk markalardan biri olan Nike‘ın teknolojiye yaptığı yatırımları da biliyoruz. Pek çok ürününde yeni teknolojiler kullanarak ön plana çıkıyor. Şimdi de hem akıllı telefonlarınızla hem de manuel olarak kontrol edebileceğiniz basketbol ayakkabısını satışa sunuyor.

Peki bu ayakkabıyı nasıl kullanacağız?

Önce bu ayakkabının adını sizinle paylaşalım. Nike‘ın uzaktan kumandalı ayakkabısının adı Nike Adapt BB. Bu ayakkabıtelefonunuza indireceğiniz bir uygulama sayesinde uzaktan kumanda edebiliyorsunuz. Bu uygulama ile ayakkabınızın sıkılık ayarını dahi yapabiliyorsunuz.

Bildiğiniz üzere sporun türü, süresi ve hatta örneğin basketbolda potaya yükselmek gibi spesifik hareketler bile kullanacağınız ayakkabının ve ayağınızın ihtiyaçlarını belirler. Nike‘ın bu uzaktan kumandalı ayakkabısı da işte bu noktada basketbol kullanıcılarının ihtiyaçları düşünülerek oluşturulmuş. Ayakkabı için geliştirilen mobil uygulamayı cep telefonunuza indiriyorsunuz. Bu uygulama aracılığı ile ayakkabınızın bağcıklarına müdahale edebiliyor ve sıkılığını ya da ayarını değiştirebiliyorsunuz; yani bu ayarı kişiselleştirebiliyorsunuz.

Peki bu ayakkabının özellikleri neler? Ne zaman ve nerede satışa sunuluyor olacak?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN!

123Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı